PATCHE

Oficiálne patche slúžia na opravu množstva chýb, ktoré tvorcovia hry nevedomky spravili a na ktoré neskôr prišli. Inštalovaním správnych opravných patchov daný datadisk nadobro zbavíte od týchto nežiadúcich chýb. Neoficiálne patche zasa zdokonaľujú hru podľa priloženého popisu vo váš prospech. Navyše nemusia vždy správne fungovať a môžu spôsobovať rozličné problémy. Za vzniknuté škody nijako nezodpovedám. Neoficiálne patche sťahujete na vlastné riziko!

Oficiálne patche

Kliknutím na obrázok danej hry sa vám zobrazí download patchu s českým popisom, aké chyby v hre opravuje. Patch sťahujte podľa toho, ktorú časť hry máte naposledy inštalovanú. (Ak máte iba základnú hru The Sims 2, stiahnite si patch The Sims 2, ak máte naposledy inštalovaný datadisk Nočný život, sťahujte iba patch TS2 Nočný život atď...)

The Sims 2 CD Patch

The Sims 2 DVD Patch

The Sims 2 Univerzita CD Patch

The Sims 2 Nočný život CD Patch

The Sims 2 Vo svete podnikania CD Patch

The Sims 2 Maznáčikovia CD/DVD Patch

The Sims 2 Maznáčikovia Digital Download (stiahnutý z EA) Patch

The Sims 2 Ročné obdobia CD/DVD Patch

The Sims 2 Ročné obdobia Digital Download (stiahnutý z EA) Patch

The Sims 2 Rodinná zábava CD Patch

The Sims 2 Šťastnú cestu Patch

The Sims 2 Voľný čas Patch

The Sims 2 Život v byte Patch

Neoficiálne patche / Hacky

ODSTRÁNENIE CENZÚRY

Download (4,36 kB):

Patch odstráni cenzúru, ktorou sú Simovia nielen pri sprchovaní a vykonávaní svojich potrieb rozmazanými štvorčekami zakrývaní. Funguje so všetkými datadiskami! Hodí sa najmä pre filmárov a tvorcov príbehov. Súbor stačí iba rozbaliť a vložiť do adresára: Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads.

 

NEKONČIACA PÁRTY

Download (0,26 kB):

Akonáhle sa párty skončí, pozvaní ľudia sa ihneď rozídu a z úžasnej zábavy náhle nastane nuda. Tento patch zabráni tomuto rozchodu Simov po párty. Súbor stačí iba rozbaliť a vložiť do adresára: Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads.

 

SPÁNOK KEDYKOĽVEK

Download (0,20 kB):

Ak ste sa chceli Sima zbaviť a poslať ho spať, určite sa vám veľakrát stalo, že ste ponuku "Spať" ešte nemali, pretože energia Sima bola vysoká. Problém vyrieši tento patch! Sim bude môcť spať kedykoľvek kliknete na posteľ. Súbor stačí iba rozbaliť a vložiť do adresára: Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads.

 

JEDLO PODĽA CHUTI

Download (0,59 kB):

Patch umožňuje voľnosť vo výbere jedál vašich Simov. Napr. ak si chcete uvariť na raňajky večeru, pokojne si ju uvarte. Patch stačí iba rozbaliť, po rozbalení kliknite na súbor 2-krát, zadajte inštalovať a inštalácia prebehne automaticky.

 

PLNÁ CHLADNIČKA

Download (0,28 kB):

Patch umožňuje voľnosť vo výbere jedál vašich Simov. Napr. ak si chcete uvariť na raňajky večeru, pokojne si ju uvarte. Patch stačí iba rozbaliť, po rozbalení kliknite na súbor 2-krát, zadajte inštalovať a inštalácia prebehne automaticky.

 

KRADNUTIE

Download (0,27 kB):

Možno aj vás otravuje, keď prídu na návštevu vaši susedia a "nakradnú" vám vaše "vypestované" peniaze z aspiračného predmetu - stromu. Patch tento nezmysel ľahko odstráni! Súbor stačí iba rozbaliť a vložiť do adresára: Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads.

 

MILOVANIE U TEENAGEROV

Download (2,25 kB):

Tento patch umožní teenagerom interakciu milovania ako dospelým. Milovať sa môžete nielen medzi teenagermi, ale aj teenager s dospelým a dokonca funguje aj pri pároch ako teenager a starec, pri ktorých však môžu nastať určité animačné problémy. Súbor stačí iba rozbaliť a vložiť do adresára: Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads.

 

AUTOMATICKÉ PLATENIE ÚČTOV

Download (0,69 kB):

Konečne už nemusíte chodiť hore-dole pozerať do schránky!. Totiž teraz vždy keď príde poštár a vloží účet do schránky, máte ho už automaticky zaplatený a odpočítaný z vašich peňazí. Súbor stačí iba rozbaliť a vložiť do adresára: Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads.

 

RÝCHLEJŠÍ NÁKUP

Download (0,41 kB):

Ak vás nudí to dlhé prehľadávanie Simov medzi šatstvom v obecnom pozemku, tak si rozhodne stiahnite tento patch, ktorý vám po kliknutí na oblečenie v meste za výberu interackie "Kúpiť", ihneď ukáže katalóg oblečenia. Súbor stačí iba rozbaliť a vložiť do adresára: Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads.

 

DVOJČATÁ

Download (0,36 kB):

S týmto patchom sa vám zaručene podarí spraviť dvojčatá. Dajte len oboch Simov na posteľ odpočívať a potom vyberte ponuku "Pokúsiť sa urobiť dieťa" a dvojčatá máte isté na 100%. Súbor stačí iba rozbaliť a vložiť do adresára: Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads.

 

UFO

Download (1,48 kB):

Chcete aby váš Sim bol unesený UFOm? Tak práve pre vás je určený tento patch. Zaujímavou vecou je, že unesený Sim cez ďalekohľad sa môže vrátiť tehotný bezohľadu na pohlavie. Pochopiteľne, dieťa bude vždy zelené. Súbor stačí iba rozbaliť a vložiť do adresára: Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads.

 

ZAMYKANIE

Download (11,0 kB):

Patch umožňuje ponuku dvoch nových dverí. Prvé dvere sú tzv. rodinné, teda umožňujúce prechod iba rodine a NPC postavám (služke, zahradníkovi atď.), ale návšteve už nie. Je to dosť výhodné, pretože vám už návšteva nebude liezť do kúpelni, spálni, kuchyni a pod. Druhé dvere obsahujú len 4 kľúče, ktoré možete prideliť 4 Simom. Sim s kľúčom má možnosť po kliknutí na dvere "Odomknúť/Uzamknúť" alebo "Dáť/Odobrať". Dvere sa nachádzajú v ponuke pri ostatných. Súbor stačí iba rozbaliť a vložiť do adresára: Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads.
Pozn.: Od datadisku Vo svete podnikania tento patch už nie je potrebný.

 

ZRUŠENÁ ŽIARLIVOSŤ

Download (1,02 kB):

Už nemusíte byť vždy verní svojej manželke/manželovi. Po stiahnutí tohto patchu sa môžete bozkávať, milovať, alebo len tak flirtovať kdekoľvek, s kýmkoľvek i pred kýmkoľvek. Patch totiž zabezpečuje ruší žiarlivosť Simov. Súbor stačí iba rozbaliť a vložiť do adresára: Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads.

 

 

 

HLASUJTE ZA MŇA / VOTE FOR ME

Jutta´sTop SimTimes Top 100