REDAKCIA

Priestor pre oboznámenie sa s vedúcimi osobnosťami centra GAMESIMS tak ako aj nadriadenými členmi fóra, nájdete tu takisto dôležité poznámky, kontakty, kredity i reklamnú časť. GAMESIMS tvoria:Zakladateľ a admin stránok GAMESIMS, ktoré vznikli 17. januára v roku 2005 ako blog. Neskôr sa stránka rozbehla do terajšej vizuálnej podoby. Starám sa úplne o celý chod stránky - od dizajnu cez aktualizácie, rôzne články, niektoré downloady až po administráciu fóra.


Ak máte nejaké dotazy, nápady, návrhy, pripomienky, technické problémy (so stránkami a pod.) alebo rôzne zaujímavé informácie či vlastné články, píšte ich prosím na moju e-mailovú adresu. Ak však máte problémy a otázky k hre, píšte ich do Poradne, ktorú nájdete vo fóre alebo na mailovú adresu Emerald. Problémy a otázky ohľadom fóra (nefunkčný login, registrácia, bany a i.) takisto zasielajte Emerald. Ignorujem otázky týkajúce sa problémov z hry alebo fóra zasielané na môj e-mail!Tomakova ľavá ruka, tiež úspešná prekladateľka a moderátorka fóra, v ktorom sa podieľala aj svojimi vedomosťami s kódom v php. Prekladá pre vás do slovenčiny množstvo rozsiahlych článkov, návodov, tiež vytvára aj nejaké downloady a GS Magazín. Ak potrebujete poradiť s hrou, máte problémy a otázky ohľadom fóra, tak ste na správnom mieste.


Multifunkčná sekretárka


Poriadok vo fóre:
Admin: Tomak, (všetky časti + administrácia)
Moderátori: sobull
(časť Vaše výtvory + Voľná diskusia), Emerald (časť TS2, TS3 + Príbehy a Súťaže)
Podmoderátor: Anička (Poradňa)

Niektorými článkami prispeli aj členovia fóra alebo rôzni fanúšikovia, ktorí mi zaslali zaujímavé ucelené informácie či tipy. Tu je zoznam niektorých z nich:
Ejen, Invisible, Elli, Anička, ChiQuitKa, Pinhead, Sandra

Poďakovanie - Veľké poďakovanie patrí najmä sestrám roziahlej download-sekcie Sims2Sisters za ich dobré rady a výpomoc, ale takisto aj všetkým vám, ktorí pravidelne navštevujete stránky GAMESIMS a tým ich aj tvoríte!

Pravidlá pre minichat
Zároveň by som chcel upozorniť, aby ste nepoužívali minichat, ktorý sa nachádza na pravej lište stránky ako zdroj nelegálnych informácií. Používajte ju ako menšiu diskusiu k hre alebo ako reakciu na dané novinky či články!
Ilegálne sú otázky, či diskusie v súvislosti so slovami - sériové čísla, crack, torrent, sťahovanie hier, rasistické a vulgárne narážky a pod. Zakázané je takisto robiť si reklamy na blogy a rôzne stránky. Autori týchto ilegálnych príspevkov nadobudnú trvalé pozastavenie prístupu na minichat!

Reklama - Ak sa vám páči táto fan-stránka o hre The Sims 2 a The Sims 3, určite si pridajte na vaše stránky GS ikonky alebo banner, ktorými ma podporíte. Podrobné html-kódy k ikonkám nájdete tu.Posledné 2 ikony vytvorila Saliney

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HLASUJTE ZA MŇA / VOTE FOR ME

Jutta´sTop SimTimes Top 100