SERIÁLY - The Careys 2

Začína sa nová séria s druhou generáciou rodiny The Careys! Ako dopadnú dvojičky Marry a DeeDee? Ktorá sa skôr vydá? A ako prežije starobu Lily so svojím manželom Leošom a bratom Thomasom? Všetko sa dozviete v tejto sérii!

GALÉRIA

Úvodná znelka - Kto je kto

 

Dĺžka trvania:  3 minúty a 37 sekúnd
Veľkosť: 23,7 MB
Hudba:
Des'ree - Life
Download:
the_careys_2_0.rar
Počet stiahnuti:
4056
+ x

6. časť: Stačí veriť a dejú sa zázraky

Naozaj! Po všetkých tých starostiach, neštastiach a smútku si rodina Careysovcov vychutnáva zázraky života! Richarda čaká dlhý "chládok". Bojazlivá DeeDee stretáva neznámeho nápadníka na detskom ihrisku. Marry si uvedomila, že nepotrebuje honosnú svadbu, keď má človeka, ktorého má rada. A čo Lily a Leoš? Ich tradičná romantika sa ani tento raz nezaprie. Jednoducho všetci sú spolu a len preto, že všetci veria!

Dĺžka trvania:  6 minút a 4 sekundy
Veľkosť: 36,7 MB
Hudba:
Anastacia - Welcome To My Truth, Des'ree - Life
Download:
the_careys_2_6.rar
Počet stiahnuti:
x

5. časť: Volanie

Rodina Careysovcov sa začína spamätávať z tragických udalostí. Popri radosti z nového člena Marka, ktorý automaticky nahradil Marry, sa zdá, že sú všetci šťastní. No Lily nezabudla, je akási čudná. Navyše začala mať vidiny, ktoré ovládli jej myseľ natoľko, že začala vnímať okolie inak a utiekala sa do hlbokých depresií. Je šialená? Asi si len niečo vrúcne praje, ale už to psychicky nezvláda. Marry jej veľmi chýba už 5 mesiacov...

Dĺžka trvania:  4 minúty a 4 sekundy
Veľkosť: 24,4 MB
Hudba:
Mendelssohn - Wedding March, Beyonce - Listen
Download:
the_careys_2_5.rar | upútavka (Youtube)
Počet stiahnuti:
x

4. časť: Nepríjemné spomienky

Chystá sa veľkolepá svadba, na ktorej nebudú chýbať všetci rodinní priatelia Careysovcov. Marry totiž čaká veľký deň, v ktorom spečatí svoju lásku s Augustinom. Svadba je dokonalá, Marry vyzerá ako princezná, hostia sú unesení, všetko je tak, ako si Marry priala. No nečakanou hrozbou svadby sú niekoho nepríjemné spomienky. Marry je však veľmi labilná povaha a takéto veci rieši niekedy šialene. Navyše ženích nevestu uvidel!

Dĺžka trvania:  3 minúty a 19 sekúnd
Veľkosť: 24,0 MB
Hudba:
Shakira - Inevitable
Download:
the_careys_2_4.rar
Počet stiahnuti:
4
835 + x

3. časť: História sa opakuje

Vzťah DeeDee s Richardom postupne vrcholí a v okolí ich susedstva sa už pomaly povráva aj o svadbe. Richard dokonca pozval DeeDee na ples. Všetko nasvedčuje tomu, že pôjde o zásnuby. DeeDee je však netrpezlivá a rozhodne sa mu ísť napred a prekvapiť ho tak. To sa jej však nevyplatí a vzápätí sa jej všetko šťastie zrúti. Nepridá tomu ani ďalší fakt, za ktorý ju mama rázne vyhodí z domu. V čom sa história zopakuje?

Dĺžka trvania:  4 minúty a 17 sekúnd
Veľkosť: 25,9 MB
Hudba:
Christina Aguilera - Hurt
Download:
the_careys_2_3.rar
Počet stiahnuti:
3
292 + x

2. časť: V jeden nudný deň...

V jeden všedný a horúci deň, keď sa každý člen rodiny Careysovcov unudene zaoberal svojimi bežnými činnosťami, sa k ich domu zrazu zatúlalo malé nezbedné šteniatko. Celá rodina si malého Rockyho ihneď osvojila až na jedného člena, ktorý z duše neznáša zápach, chlpy a všetko, čo so zvieratami súvisí. Kto to je a ako ho zbytok rodiny presvedčí, aby si zatúlané zvieratko ponechali? Nikto predsa neodolá takému rozkošnému stvoreniu.

Dĺžka trvania:  3 minúty a 59 sekúnd
Veľkosť: 23,6 MB
Hudba:
Natasha Bedingfield - These words
Download:
the_careys_2_2.rar
Počet stiahnuti:
3
832 + x

1. časť: Lunapark

Lily sa už nemohla pozerať, aká je jej Marry smutná. Hoci sa Marry už viac nepokúšala o samovraždu, stále niekde v jej kútiku duše driemala depresia z toho, ako vyzerá. Lily sa preto rozhodla urobiť radikálnu zmenu jej vzhľadu, aby sa mohla ísť konečne zabaviť do niekďajšieho nového Lunaparku v ich susedstve. Dvojička DeeDee sa to však nečakane dozvedala a zo žiarlivosti sa so svojou kamarátkou Geri pokusí o prekazenie...

Dĺžka trvania:  3 minúty a 57 sekúnd
Veľkosť: 20,2 MB
Hudba:
Pink - Who Knew
Download:
the_careys_2_1.rar
Počet stiahnuti:
4712
+ x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HLASUJTE ZA MŇA / VOTE FOR ME

Jutta´sTop SimTimes Top 100