The Sims 4 Ideme sa najesť

Obal z The Sims 4 Ideme sa najesť

Zaobstarajte si reštauráciu alebo vyrazte sa Simami na jedlo v hernom balíčku The Sims 4 Ideme sa najesť.

Otvorte si najrôznejšie podniky a šéfujte im – najmite zamestnancov a pripravte dokonalý jedálny lístok, ktorý vám prinesie zisk a umožní ďalšiu vyhliadku do budúcnosti. Vezmite Simov do mesta na delikátne jedlo, pochutnajte si na novej molekulárnej kuchyni a bavte sa s rodinou i kamarátmi.

 

► Vlastnosti

  • Vytvorte si jedinečnú reštauráciu. Klasické bistro alebo špičková talianska reštaurácia? Vybudujte si gastronomický podnik svojich snov alebo si pomocou nových predmetov a dekorácií prispôsobte už hotové reštaurácie. Nové priestory vylaďte pohodlným posedením, jedinečnými ceduľami alebo napríklad terasou.
  • Staňte sa reštaurátormi. Najmite zamestnancov, vyberte im uniformu, rozhodnite o ponuke a cenách a pohovorte si s hosťami, aby si jedlo u vás ešte viac užili. Skúste vytvoriť päťhviezdičkovú reštauráciu alebo vybudujte celý reťazec stravovacích zariadení.
  • Vyrazte so Simami na jedlo. Doprajte Simom kulinárske zážitky. Vyrazte s kamarátmi na „brunch“ a porozprávajte sa, venujte čas rodine alebo pošlite Simov na romantickú schôdzku. To všetko bez otravného umývania riadu.
  • Experimentujte s novým jedlom. Simovia, ktorí chcú vyskúšať nové chute, sa môžu pustiť do molekulárnej kuchyne. Veľkí milovníci jedla si môžu tieto kulinárske poklady odfotiť alebo sa ich dokonca naučiť variť.

► Obrázky

The Sims 4 Ideme sa najesťThe Sims 4 Ideme sa najesťThe Sims 4 Ideme sa najesťThe Sims 4 Ideme sa najesťThe Sims 4 Ideme sa najesťThe Sims 4 Ideme sa najesťThe Sims 4 Ideme sa najesťThe Sims 4 Ideme sa najesťThe Sims 4 Ideme sa najesťThe Sims 4 Ideme sa najesťThe Sims 4 Ideme sa najesť

7 127x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.