AKTUALITY

<<< najstaršie   38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50   najnovšie >>>

   Keď niečo končí, iné sa začína                                10. 03. 2010, 19:56

S trochou nostalgie musím oznámiť, že tieto stránky už "dodýchali" a myslím, že s hlavou hore. Takmer 5 rokov ste sa o hre The Sims 2 a neskôr aj o The Sims 3 mohli dozvedať v tomto dizajne a zastaralom kóde stránky. A hoci sa posledné mesiace zdalo, že sa GAMESIMS už "nenadýchnu", dôkazom opaku môže byť úplne nová svieža (pred pár dňami publikovaná) stránka zameraná už len na hru The Sims 3 a jej rozšírenia - www.gamesims.sk. Chcel by som ešte povedať, že tieto staré stránky, hoci už nebudú aktualizované (alebo len veľmi zriedka), tu budú pre vás naďalej k dispozícii na adrese www.thesims2.gamesims.sk - pochopiteľne so zameraním najmä na hru The Sims 2 a jej rozšírenia. Na záver by som sa vám nezištne poďakoval za trpezlivosť a najbližšie návštevy. Verím, že vám táto stránka ešte niekedy bude na úžitok.

   "Release day"                                                         03. 02. 2010, 22:10

Alebo deň vydaní. Takto by sa možno dnešok dal nazvať aspoň zo strany hry The Sims 3. Totiž dnes vnikol do pultov obchodov prvý balíček resp. kolekcia The Sims 3 Luxusné bývanie a takisto aj editor The Sims 3 Vytvoriť Sima. Pre spomínaný balíček je ešte dôležité podotknúť, že po jeho zaregistrovaní získate tiež 1000 SimBodov zdarma, hoci o tom oficiálne stránky nikdy neinformovali (!). Zároveň na stránkach TheSims3.com v týchto dňoch denne pribúdajú na voľné stiahnutie darčeky vzhľadom na zajtrajšie 10. výročie založenia hry The Sims. Včera vyšla aj najnovšia verzia oficiálnej opravy (patch), ktorej zoznam opravených chýb nájdete takisto v novinkách oficiálnych stránok.

   Prvé video Luxusného bývania                                  29. 01. 2010, 15:09

Vydanie prvej kolekcie Luxusné bývanie k The Sims 3 sa už nezávratne blíži. Pred jej vydaním teda ešte nemohlo chýbať aspoň jedno pútavé video (v češtine) odhaľujúce nové doplnky moderného života Simov do hry. V závere videa môžete ešte spozorovať spomínané 3 bonusové objekty z predchádzajúcich sérií hry v rámci 10. výročia značky The Sims™ - elektrická gitara, akvárium a vibrovacia posteľ - v podobe už hry The Sims 3.

 

   The Sims 3 Vyvoriť Sima                                         25. 01. 2010, 22:37

CD obal k The Sims 3 Vytvoriť SimaUž v decembri sa pošuškávalo o ďalšom editore hneď po vydaní utility The Sims 3 Vytvor svet, ktorý by tentokrát rozšíril možnosti upravovania Simov bez nejakého väčšieho obmedzenia. Teraz je tento editor - The Sims 3 Vytvoriť Sima (oficiálne v češtine Vytvorit Simíka) - už oficiálne potvrdený (avšak ešte na oficiálnych stránkach informácie nenájdete) a oproti predchádzajúcemu editoru bude už spoplatnený sumou 5,99 €. Naľavo novinky môžete zahliadnuť jeho CD obal. Vychádza v rovnaký deň ako balíček The Sims 3 Luxusné bývanie, a teda už 3. februára 2010. Viac informácií z on-linového obchodu hier GameExpres.sk:

"Samostatne fungujúci editor postáv vyňatý zo základnej verzie hry The Sims 3, ktorý umožňuje vytvárať a upravovať unikátnych a rozmanitých Simov v plnom rozsahu bez akéhokoľvek obmedzenia (oproti The Sims 3). Editácia sa týka ako fyzických vlastností postavy a detailov tváre (tvary a proporcie očí, nosu, obočia atď.), tak účesu, obuvi, doplnkov a oblečenia. Navyše môžete určovať a kombinovať povahové vlastnosti Sima. Vytvorené postavy si môžete následne uložiť a použiť v základnej hre The Sims 3, alebo nahrať do služby
Výmena a zdielať s komunitou hráčov.
"

   Niekoľko dôvodov na oslavu                                     24. 01. 2010, 15:47

Značka The Sims má tento rok hneď niekoľko dôvodov na oslavu. 4. februára tohto roku bude oslavovať už 10. výročie založenia hry The Sims. 10. výročie založenia hry The SimsAž doteraz sa hra vedela neuveriteľne povzniesť nad konkurenciou a úspešne sa vyvíjať ďalej so svojimi ďalšími sestrami - The Sims 2 a The Sims 3. Pre spoločnosť EA je to veľká udalosť rovnako ako aj úspech tretích Simov za rok 2009. Hra The Sims 3 sa totiž stala za minulý rok najpredávanejšou PC hrou! Viac sa môžete dočítať v tlačovej správe od EA:
Spoločnosť EA je hrdá na skutočnosti, že ich hra The Sims 3 sa stala celosvetovou jednotkou v predaji hier na PC za rok 2009 a je celkovo na 9. mieste spomedzi všetkých platforiem na európskom trhu. Je to už po šiestykrát za posledných 10 rokov, keď titul série The Sims zabodoval ako najpredávanejší na platforme PC. Prví Simovia sa honosili titulom celosvetovo najpredávanejšej hry na PC v rokoch 2000 až 2003, dokiaľ ich neprekonalo ich vlastné pokračovanie The Sims 2, ktoré štafetu PC hry č. 1 prevzalo v roku 2004 a v rokoch 2005 a 2006 obsadilo 2. priečku. Ďalší úspech zaznamenal dodatok The Sims 3 Cestovná horúčka, ktorý sa drží v prvej svetovej desiatke najpredávanejších titulov na PC. Navyše jednou z najpočetnejších komunít sa môžu pochváliť práve The Sims 3 – ich oficiálna stránka zaznamenáva každý mesiac viac než 6 miliónov jedinečných návštev a fanúšikovia hry si za 7 mesiacov stiahli zo služby Výmena cez 100 miliónov položiek.

   Neuveriteľných 5 rokov!                                           17. 01. 2010, 15:47

5. narodeninySkutočne, už 5 rokov tvoríte stránku GAMESIMS.sk svojou návštevnosťou! Dnes totiž v podvečer slávia naše stránky svoje neuveriteľné 5. narodeniny! Je pre mňa teda veľmi dôležité sa vám za tieto návštevy opäť poďakovať, jedine vďaka nim je stále dôvod v tom i naďalej pokračovať a vylepšovať sa. A ktovie, ako to časom nakoniec dopadne :o)...
Ako obvykle, aj tentoraz zosumarizujem významné udalosti, ktoré nás zasiahli za ďalší jeden rok "života" GAMESIMS stránok:
- V bližšej spolupráci s EA Czech ste sa mohli od nás viackrát dozvedieť niekoľko exkluzívnych informácií
i s nejakými materiálmi (z akcií a pod.),
- stránky sa rozšírili o spoločenské siete FaceBook.com
,
- fórum prešlo na najnovšiu verziu phpBB3 s úplne novým dizajnom (ladeným do novej stránky) a vymoženosťami pre ešte väčšiu interaktivitu a komfort užívateľov,
- vznikol GAMESIMS magazín plný pozoruhodných informácií (ktoré inde nenájdete) k jednotlivým titulom, tiež postrehov, či názorov fanúšikov hry z fóra a i.

   Prvé obrázky Luxusného bývania (Zdroj: SimTimes)          14. 01. 2010, 22:54

GAMESIMS.sk sa s vami teší novému roku 2010 a dáva si v ňom predsavzatie zmien! Pre teraz vám musia postačiť prvé obrázky a artwork k pripravovanému prvému balíčku The Sims 3 Luxusné bývanie, ktorý vychádza u nás už za pár týždňov (o 2 dni skôr, ako bolo avizované) - 3. februára 2010. Informácie k nemu nájdete dočasne vo fóre.
Aktualizované: O jeden obrázok navyše - pozrieť.

   Video plné múmií                                                    29. 12. 2009, 15:54

Najkrajšie sviatky roku už skončili a blíži sa Silvester. Verím, že mnohí z vás pod stromčekom našli aj nejaké tituly značiek The Sims. (o: Určite sa viacerým hodilo nedávne nové prvé rozšírenie k The Sims 3 datadisk Cestovná horúčka. Ten je v predaji už nejaký ten mesiac, pred Vianocami však ešte stihol k nemu vyjsť ďalší videoklip v pozadí s hudbou v simčine od kapely Matt & Kim na pesničku Daylight. Dej klipu sa odohráva hlavne v spoločnosti múmií, ktoré uvidíte častokrát v netradičných činnostiach. Príjemné sledovanie!

 

REKLAMA

 
Jutta´sTop SimTimes Top 100