Videá

Videá sú zobrazené, ako boli sprístupnené, v poradí od najstaršieho po najnovšie.

Ide o vôbec prvé vypustené oficiálne video k hernej sérii The Sims 4, ktoré je niečo ako úvodné reklamné promo. Hoci scénky sú prevažne z reálneho sveta, video vás určite pobaví aj hereckými kvalitami „štvrtých Simov”, ktorí do tejto reality v závere nečakane vstupujú!
Pozrieť »
V tomto videu už môžete registrovať úplne prvé reálne ukážky z The Sims 4, ktoré boli exkluzívne odprezentované na EA tlačovke v Kolíne počas hernej výstavy gamescom 2013. Ukážky z hry sú zamerané na nové možnosti v CAS a v budovacom režime, no hlavne tiež na emócie Simov.
Pozrieť »
V nasledujúcom videu z veľtrhu gamescom 2013 vám počas živého vysielania k The Sims producentka predvádza hneď niekoľko ukážok a noviniek v nástroji Vytvor-Sima (CAS) – modelovanie postavy a tváre potiahnutím myšou, vyberanie štýlu chôdze, čiapky na akýkoľvek druh účesu a iné na vás urobia dojem.
Pozrieť »
Producent Ryan Vaughan vás v tomto videu po niekoľkomesačnom vývoji hry opäť prevedie novými možnosťami v nástroji Vytvor-Sima nielen cez rodinu Gothových. V závere dokonca aj poskytne malý náhľad do susedstva a domu s nádherným pozadím, ktoré sa im rozhodne vydarilo.
Pozrieť »
Video tentokrát z vynoveného budovacieho módu v The Sims 4. Nové uľahčujúce možnosti, ktoré hra pri výstavbe domov teraz ponúka, určite nenechajú chladných ani vás.
Pozrieť »
Nové susedstvo sa bude volať Willow Creek, resp. v doslovnom preklade Vŕbia Zátoka. Susedstvo sa od „trojky“ veľmi zmenilo – je realistickejšie, plynulejšie a živšie. Vo videách môžete spozorovať ulice plné Simov, ktorí majú ladnejšie a prirodzenejšie pohyby, krásne scenérie a dokonca aj parník.
Video 1 | Video 2 | Video 3
Trailer s názvom Príbehy mapuje rozdielny život 2 Simov – nešťastného Ollieho bez inšpirícii a neustále hľadajúcu sa romantičku Babs. Tí sa neskôr stretnú a spoja svoje osudy v lepšiu budúcnosť. EA týmto poukazuje na zlepšenú inteligenciu hry.
Pozrieť »
Video venované chytrejším a zábavnejším Simom. Prevedie vás mnohými neobyčajnými a inteligentnými scénkami, ktoré sa novým Simom v hre The Sims 4 môžu udiať.
Pozrieť »
V tomto videu nám producenti hry ukážu mnohými hráčmi dopytovaný „gameplay” z The Sims 4. Nástroj na tvorbu Simov už máme okukaný, vyskúšaný a všetci vieme, ako bude fungovať. No ako to bude so samotným hraním?
Pozrieť »
Tento trailer je zameraný na ukážky emócií Simov. Emócie sú v 4. pokračovaní hry kľúčovým herným prvkom, na ktorý sa tvorcovia snažili zamerať čo najviac.
Pozrieť »
Séria trailerov k The Sims 4, ktorá bola pomenovaná Podivnejšie príbehy, vás zábavne oboznamuje s charakterom a vlastnosťami jednotlivých Simov, ktorých ste v traileroch mali možnosť vidieť už aj predtým.
Video 1 | Video 2 | Video 3 | Video 4
Ďalšia séria krátkych videí k The Sims 4. Tentokrát ju pomenovali Akadémia The Sims 4 a hoci je v renderovej grafike, ktorá príliš neodráža realitu hry, vie celkom pobaviť.
Video 1 | Video 2 | Video 3 | Video 4 | Video 5
Video 6 | Video 7 | Video 8
Nasledujúci a posledný trailer k The Sims 4 nesie už tak trochu informáciu o vydaní hry. Pozrite si na záver zostrihy toho najlepšieho a najzábavnejšieho zo života tých najinteligentnejších Simov vôbec, a potom už smelo do hrania!
Pozrieť »
3 104x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.