The Sims 4 Návšteva v kúpeľoch

Obal z The Sims 4 Návšteva v kúpeľochHýčkajte si svojich Simov s The Sims 4 Návšteva v kúpeľoch.

Odmeňte vašich Simov dňom plným rozmaznávania v balíčku The Sims 4 Návšteva v kúpeľoch. Navštívte celkom nové kúpele Dokonalá rovnováha a doprajte si v nich revitalizačnú masáž, alebo pracujte na novej zručnosti wellness počas cvičenia jógy. Po relaxačnom bahennom kúpeli sa presuňte do sauny, kde sa zbavíte každodenného stresu. Dostanete tiež širokú ponuku celkom nových objektov a dekorácií, vďaka ktorým budete môcť naplniť váš domov pokojom, aby vaši Simovia mohli nájsť svoju vnútornú rovnováhu!

► Vlastnosti

  • Celkom nový pozemok: Kúpele Dokonalá rovnováha – tento nový pozemok ponúka pokojnú a pohostinnú atmosféru, ktorá je naplnená unikátnymi aktivitami a vybavením, ktoré určite nabijú energiou aj tých najvystresovanejších Simov. Vyberte si zo štyroch už vytvorených budov alebo si postavte vaše vlastné kúpele.
  • Zamerajte sa na wellness – vďaka novej zručnosti wellness sa Simovia môžu stať majstrami svojej mysle, tela a emócií. Ako budú vaši Simovia zlepšovať túto zručnosť prostredníctvom meditácií a cvičenia jógy, odomkne sa im sila levitácie a teleportácie!
  • Masáž, para, uvoľnenie – Od reflexnej po masáž s kameňmi, vaši Simovia majú možnosť prijímať a dávať širokú škálu masáží, ktoré poskytujú rôzne výhody. Uvoľnite sa v novej saune, no pozor na záškodníckych Simov, ktorí môžu vytiahnuť jeden či dva zapáchajúce žartíky.
  • Vkĺznite do pohodlia – vaši Simovia nemusia obetovať štýl na úkor pohodlia, pretože je tu nová kolekcia štýlového neformálneho domáceho oblečenia a jednoduchých účesov.
  • Stavba v štýle zen – pridajte bahennú vaňu a nainštalujte si nové akvárium s tropickými rybičkami. Zakomponujte relaxačné vybavenie a nábytok aj do domovov vašich Simov!

► Obrázky

The Sims 4 Návšteva v kúpeľochThe Sims 4 Návšteva v kúpeľochThe Sims 4 Návšteva v kúpeľochThe Sims 4 Návšteva v kúpeľochThe Sims 4 Návšteva v kúpeľochThe Sims 4 Návšteva v kúpeľochThe Sims 4 Návšteva v kúpeľochThe Sims 4 Návšteva v kúpeľochThe Sims 4 Návšteva v kúpeľochThe Sims 4 Návšteva v kúpeľochThe Sims 4 Návšteva v kúpeľochThe Sims 4 Návšteva v kúpeľoch

► Video

The Sims 4 Návštěva v lázních Cieleným upokojujúcim a meditačným hlasom vás v tomto videu prevedie český dabing a predstaví základné piliere, na ktorých tento 2. herný balíček stavia. Simovia si idú naozaj oddýchnuť. Vo videu môžete dokonca postrehnúť aj nový typ smrti v saune, levitovanie a teleport!
Pozrieť »
10 461x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.