The Sims 4 Staré časy

Obal z The Sims 4 Staré časy

Doprajte svojim Simom veľkolepý život a nový elegantný vzhľad s kolekciou The Sims 4 Staré časy.

Oblečte Simov do strhujúcich klasických modelov a nakúpte im aj doplnky a mejkap z nového toaletného stolíka. Zariaďte si to doma luxusným nábytkom alebo najmite majordoma, ktorý vašim Simom splní všetky želania.

 
 

► Vlastnosti

  • Ohromujúca klasická móda. Oblečte svojich Simov do starej hollywoodskej módy, ktorá je nielen elegantná, ale aj nadčasová. Ako doplnky vám poslúžia trblietavé diamantové šperky a zmyselné účesy, vďaka ktorým na seba vaši Simovia okamžite strhnú pozornosť.
  • Úplne nový toaletný stolík. Rýchlo sa nalíčte na večer, alebo Simom dajte úplne nový vzhľad. Simovia sa môžu pred zrkadlom pripraviť na romantický večer alebo si nacvičiť flirtovanie.
  • Najmite si osobného majordoma. Zazvonením privolajte majordoma, ktorý s vašimi Simami býva a stará sa o ich luxusný život. Vie variť, upratovať, uvádzať hostí a plniť rôzne požiadavky. Keď ho pochválite, bude pracovať ešte rýchlejšie.
  • Oslnivé dekorácie. Kúpte Simom luxusný nábytok v štýle art deco, ktorý sa pýši zrkadlovými povrchmi a zlatými doplnkami. Oddýchnite si pri mramorovom krbe s nápojmi podávanými z ručne zhotoveného glóbusového baru.

► Obrázky

The Sims 4 Staré časyThe Sims 4 Staré časyThe Sims 4 Staré časyThe Sims 4 Staré časyThe Sims 4 Staré časyThe Sims 4 Staré časyThe Sims 4 Staré časyThe Sims 4 Staré časy

7 041x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.