The Sims 4 Život v meste

DVD obal z The Sims 4 Život v meste

Už vašich Simov nebaví bývať na predmestí?

Splňte im ich sny a nasťahujte ich do mesta San Myshuno, kde na nich čakajú zaujímavé štvrti, kde sa stále niečo deje, byty, zábavné slávnosti a veľa ďalších prekvapení. V rozšírení The Sims 4 Život v meste si vaši Simovia užijú radosti i starosti pri bývaní v blízkosti ostatných Simov. Vrhnite sa na nové kariéry a prepracujte sa z malého bytu až na strešný apartmán!

 

► Vlastnosti

  • Preskúmajte mesto San Myshuno. V tomto husto zaľudnenom mesto je veľa jedinečných štvrtí, ktoré môžu Simovia preskúmať. Užívajte si kreativitu v umeleckej štvrti alebo zájdite do karaoke baru vo štvrti módy. Vyrazte na trh s korením, zahrajte si basketbal alebo pozvite kamarátov a po dlhom pracovnom dni v kancelárii v centre si zahrajte videohry.
  • Užívajte si rušné kultúrne slávnosti. Festivaly vašich Simov kultúrne obohatia. Nechajte ich sledovať pouličného umelca, zúčastňovať sa súťaží a zoznamovať sa s najrôznejšími Simami. Vyskúšajte napríklad kari výzvu na slávnostiach korenia alebo si užite žeravé rande s ohňostrojom na slávnostiach lásky.
  • Presťahujte sa do bytov a zblížte sa so susedmi. Veľa nových susedov znamená veľa nových vzťahov: dobrých i horších. Vaši Simovia si môžu nájsť najlepších kamarátov, zamilovať sa a potom premýšľať, či niekomu zveria kľúče od bytu. A čo všetci tí hlasní susedia a ich nočné večierky? Budete sa musieť rozhodnúť, ako na to: keď ich nepresvedčíte, aby s tým prestali, asi sa k nim budete musieť pridať.
  • Vypracujte sa z malého bytíku až na strešný apartmán. Výber správneho bytu nie je vôbec jednoduchý proces. Váš prvý byt síce môže mať svoje čaro, ale aj šváby alebo netesniace rúrky. Pomôžte Simom dopracovať sa až na bývanie v strešnom byte mrakodrapu so skvelým výhľadom a hovoriacim záchodom!
  • Vydajte sa na novú kariérnu dráhu v metropole. V meste čaká celá rada nových príležitostí, ktorých sa Simovia môžu chopiť. V úlohe politikov budú prednášať plamenné preslovy a bojovať za dobrú vec. Alebo sa pustia do kariéry kritika jedla či umenia. Dokonca môžu pracovať v sociálnych médiách a inšpirovať celé zástupy ďalších Simov.

► Články

02.10.2016 | Fakty v bodoch

9 445x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.