Dúhová nástenka

Dňa 5. 4. 2015 bol projekt Putovnej kroniky dúhovej nástenky ukončený! Z tohto dôvodu už neprijímame ďalšie registrácie. Momentálne pracujeme na zhromaždení a sprístupnení jej obsahu, o ktorom vás budeme informovať na tomto mieste.

Cez stránku prechádza obrovská dúha, ktorá dopadá na nádejnú tabuľu odkazov – tzv. Dúhovú nástenku. Farby dúhy predstavujú rovnováhu života, preto aj Dúhová nástenka sa v dnešnom svete disharmónie bude pokúšať každému aktívnemu návštevníkovi našich stránok nejak pomôcť, zlepšiť náladu v snahe túto rovnováhu života zase obnoviť. Je len na vás, či pomoc prijmete alebo odignorujete.

Dúhová nástenka sa bude postupne v pravidelných intervaloch obmieňať o nové texty, obrázky a iné upútavky, ktoré vy sami vpíšete do Putovnej kroniky. Pôjde o akúsi symbiózu Dúhovej nástenky s Putovnou kronikou, ktorú už dnes nazývame – Putovná kronika dúhovej nástenky (viď informácie nižšie). Toto je Dúhová nástenkaSpočiatku bude táto kronika príliš scestovaná a tak jej obsah prakticky nebude možné na nástenke zverejňovať. Dúhová nástenka však v tomto čase bude postupne informovať, u koho sa práve nachádza, až kým sa úplne nezaplní. V čase jej kompletného zaplnenia sa totiž kronika vráti naspäť do vlastníctva GAMESIMS stránok. Autormi obsahu Dúhovej nástenky sa práve vtedy začnete stávať vy!

NEZABUDNI SA DNES SMIAŤ je slogan Dúhovej nástenky. A naozaj, každý individuálne bude mať dôvod na radosť počas svojho neobyčajného týždňa, v ktorom tu bude Dúhová nástenka vystavená iba pre teba – s vlastným odkazom na tabuli zároveň i pre všetkých. Ovplyvňujte a posúvajte našu komunitu do iných sfér a zanechajte tu niečo svoje a výnimočné ďalším návštevníkom!

Putovná kronika dúhovej nástenky

Putovná kronika dúhovej nástenkyJe unikátny projekt, do ktorého sa môžu zapojiť hráči hier The Sims a členovia našej GAMESIMS komunity nielen zo Slovenska, ale doslova z celého sveta!

„NIEČO NAPÍŠ A POŠLI ĎALEJ!“ je slogan i pointa zároveň. Keď sa Putovná kronika dúhovej nástenky (ďalej už len kronika) dostane do vašich rúk, resp. do vašej schránky, tak do nej napíšte čokoľvek, čo vám v súvislosti s hrou alebo našou stránkou napadne. Píšte o hre The Sims, píšte o našej komunite, vložte do kroniky vaše spomienky a zážitky týkajúce sa hry alebo ľudí z komunity, pridajte obrázok či fotku a nakoniec kroniku opäť starostlivo zabaľte a pošlite ďalej na jednu z možných adries, ktorú si sami vyberiete.

► Chcete sa zapojiť do projektu?

Ešte pred registráciou, ktorá spočíva zaslaním e-mailu/vyplnením formulára, si poriadne premyslite, či je vaše prihlásenie sa do projektu seriózne a že keď kroniku dostanete do rúk, tak do nej skutočne niečo napíšete a potom ju aj pošlete ďalej.

Na základne týchto registrácií sa vytvorí privátna databáza, ktorej údaje nebudú z našej strany nijak zneužité. Databáza bude navyše po ukončení projektu zmazaná.

Na stránke bude tiež vytvorená špeciálna kategória s čiastočnými údajmi prihlásených ľudí projektu (meno, priezvisko a mesto), ktorá bude dostupná iba na heslo. K heslu sa však dostane iba ten, kto kroniku obdrží, pretože heslo na otvorenie databázy je napísané v jej vnútri.

► Aby ste nás nesklamali!

Tento projekt bude stáť v prvom rade na dôvere a spoľahlivosti. My vám veríme, že kroniku nebudete poškodzovať, znehodnocovať ju vulgarizmami a inými hlúposťami a samozrejme veríme hlavne v to, že sa na konci po zaplnení poslednej stránky vráti späť. Takáto kronika si od vás zaslúži ozajstnú úctu a lásku!

Nemáme nič proti tomu, ak si ju niekto bude chcieť pár dní nechať, aby si prečítal zápisky, ktoré v nej nechali ľudia pred vami, no skutočne si želáme, aby tento projekt naplnil svoje poslanie a kronika sa nakoniec vrátila tam, odkiaľ na začiatku vyšla.

Kroniku je povolené posielať iba na adresy z databázy. PROSÍME VÁS, ABY STE KRONIKU TAKZVANE „Z RÚČKY DO RÚČKY“ NEDÁVALI KAMARÁTOM, SPOLUŽIAKOM atď., pretože tí o projekte nemajú žiadne informácie, a tak je pravdepodobné, že by kroniku neposlali ďalej.

► Čo napísať?

Čokoľvek chcete. Či už spomienku na niečo, čo sa vám stalo v hre, zážitok zo stretnutia s niekým zo sims-komunít, pozdrav pre ostatných fanúšikov hry The Sims alebo zo všetkého niečo. Či už zapíšete dve strany alebo 5 riadkov, my si každý záznam v kronike budeme ceniť rovnako.

Čo nesmie chýbať

Určite nesmiete zabudnúť napísať dátum, čas a miesto, kde ste váš príspevok do kroniky písali.
Napr. 20. 2. 2011 o 18:45 hod., Nitra
A samozrejme vaše meno a prípadne tiež prezývka na GS fóre.

Ako sa registrovať?

V bočnom paneli napravo nájdete registračný formulár, ktorý je potrebné pravdivo vyplniť. Po jeho úspešnom odoslaní sa do projektu záväzne prihlásite. Dôležité je však poznamenať na podmienky a pravidlá projektu, s ktorými musí každý zaregistrovaný súhlasiť. Žiadame vás preto, aby ste si ich ešte pred registráciou všetci dôkladne prečítali.

Promo video

Putovnej kronike dúhovej nástenky želáme ďalšie šťastné púte!

55 537x otvorené

38 komentárov pre “Dúhová nástenka”

 1. ZuzuliQa píše:

  Toto ju úplne super stránka!

  • Silva píše:

   niečo, čo niekto, kto začína komentár s „omg“ určite nepochopí 😉 nemíňaj svoj vzácny čas pokúšaním sa o to..

   • Natalia píše:

    suhlasim podla mna je toto super stranka aby sme sa dozvedeli viac o dodatkoch a o hre sims 2 alebo sims 3 a Ludia co pouzivaju hned OMG nevedia co budu robit tak neco hladaju co skritizuju to

 2. jana píše:

  tieto stranky su super.:)

 3. LittleMonster píše:

  Zíram… už chápem, že v ea boli zaskočený je to super nápad

  • ea píše:

   ea ani nevedia že gamesims existuje

   • Tomak píše:

    Na tvojom mieste si nie som až taký istý. Stránky GAMESIMS boli exkluzívne pozvané pred 3 rokmi na prezentáciu hry The Sims 3 priamo v Amerike do centrály EA, čo sa môžeš dočítať tu – http://gamesims.sk/the-sims-3/special/. Tam som aj osobne spoznal výkonného producenta hry Bena Bella.

    V súčasnosti spolupracujeme s českou pobočkou EA, ktorá nás pozvala zasa na natáčanie nového dielu komunitného programu The Sims Cast, pretože sa im zapáčil tento projekt s kronikou. Denne nás česká EA aj informuje o novinkách zo sveta Simov.

    Na tejto stránke som už popísal všeličo, no NIKDY som si nedovolil vymýšľať.

 4. mmimma píše:

  neviete mi niekto poradiť ako sa mi v the sims 3 narodia dvojíčky chlapec a dievča? Mne sa stále rodia len 2 chlapci alebo dve 2 dievčatá. A keď sa mi na rodia trojíčky aj to sú stále len chlapci alebo dievčatá 🙁 prosím poraďte mi:D ďakujem :D:D

 5. Alexia32100 píše:

  super stránka, už sa teším, ako dostanem tú kroniku

 6. Aduso píše:

  fakt supis.. nevedel som ze to je taka super stranka.. vsetko je tu uzasnee!! =)…

 7. RaFe píše:

  Hah vie nekdo ake tam je HESLO??? xD 😀

  • Silva píše:

   ach zlaticko, toto by som sa nepytala 😀 posobis potom tak vies ze nevies citat a negramotnost je v elektronickej dobe.. no nevyhoda :/ neprezradzaj sa radsej.

 8. katka píše:

  Môžete mi povedať čo je s tou kronikou?:)
  Akosi to viazne, v čom je problém?

 9. Natalia píše:

  prosim vas o čom je ta kronika ?

  • Tomak píše:

   No verím, že si si prečítala dôkladne túto stránku venovanú tejto nástenke a kronike. Celá podstata je vysvetlená tu. Ak máš ďalšie nezodpovedané otázky, pokojne sa pýtaj na hocičo u Emerald na e-maili emerald@gamesims.sk.

 10. joco píše:

  je to trápna stránka, že minidodatky, to sú kolekcie nie minidotatky.

  • Tomak píše:

   Sú to balíčky, kolekcie alebo minidodatky. Nazývam ich však primárne minidodatky, pretože bežný návštevník, ktorý nepozná veľmi hry The Sims hneď nepochopí, o čo ide v kolekciách. Z názvu „minidodatky“ to pochopí skôr. Zarytých sims-maniákov tu v hojnom počte až tak nechodí, ktorí by ovládali celú terminológiu hier The Sims.

 11. SImi píše:

  nechápem ľudí čo píšu komentáre tipu „trápna stránka, načo to tu je“ a podobne… sami by taká neurobili a Tomak vám určite potvrdí že mať takúto dovolím si povedať vynikajúc sránku je dosť náročné…

 12. Dominika píše:

  Ak by som tú kroniku obdržala, musela by som ju poslať normálne z pošty ako osoba. Nie ?

  • Emerald píše:

   Áno musela by si ju poslať normálne poštou ako doporučenú zásielku a to niekomu z prihlásených do projektu. Tak ako si sa prihlásila ty (ak si sa prihlásila) tak sa prihlásili aj desiatky ďalších fanúšikov hry The Sims a zároveň členov našej GAMESIMS komunity a kroniku si posielajú medzi sebou. Ak ti niekto kroniku pošle, tak ti ju prinesie poštový doručovateľ a ako doporučenú zásielku budeš musieť jej prebratie podpísať a taktiež ty ak ju budeš potom posielať musíš zájsť na pobočku Slovenskej pošty, tam vypísať podací lístok a zásielku poslať ako DOPORUČENÚ, vtedy zásielka dostane svoje číslo a ak by sa náhodou stratila tak ju pošta podľa toho čísla vie vo väčšine prípadov nájsť.

 13. Fialka píše:

  A za túto stránku sa platí či nie ?

 14. Lenka píše:

  nevete nekto na the sims social kody ak existuju mohli by

 15. Ivonka píše:

  Ahojte neviete ked zapnem hru tak sa ma tam pýta : (chcete nasledujucemu programu ukonať zmenu v počítači dam ANO) dam na šipku a tam mi píše že hra nebola nalezena vložte sims 3 POVOLANí SNU mam tam dat a čo mi to urobi ? lebo som si stiahla veci ale vymazala som ich ale furt neide mi hra.
  Prosím pomôžte mi 🙂

 16. Kristína píše:

  Ahojte neviete mi poradiť keď si chcem zapnuť hru : vložím do počítača cd a kliknem na ikonu vyhodí sa mi tabuľka a na nej je napíané hrát tak na to kliknem a nič sa potom nedeje… Prosím veľmi poradte mi 🙁

 17. Kristína píše:

  Ahojte vie mi niekto poradiť ako sa v sims 2 dajú spravit dvojicky alebo trojicky? Uz dlho to zistujem tak mi prosim co naj najríchlejšie dajte prosim vediet… Vopred dík

 18. Klaruška píše:

  super stránka :***

 19. katrin píše:

  veľmi sa tešim až mi príde 🙂 prihlásila som sa zhruba pred 2 týždnami a kedže v simscastu vraveli že je už 100 záujemcov asi za aku dobu by sa mohla dostať ku mne? 🙂 pýtam sa pretože dost často cestujem :))
  dakujem za odpoved

  • Tomak píše:

   Pri Kronike nezáleží, kedy sa prihlásiš, záleží len od toho, koho posledný držiteľ kroniky vyberie zo zoznamu uchádzačov na ďalšiu púť. Môžeš mať šťastie a kronika ti príde hneď o 2 týždne po registrácii, ak si vybrala daná osoba práve teba.

 20. lubo píše:

  ta stranka je super praca a zabava plna informacci

 21. emeše píše:

  jak sa tu prihlasuje?

 22. bája píše:

  Lidi víte o tom ,že Sims 4 je ted už na Heurece nevím jestli v češtině ,ale chtěla jsem se zeptat jestly stojí za to chtít to k vánocům.koukala jsem se na obrázky a vím ,že je tam dobrá grafika ,ale samá hra mě zajímá.Tak se ptám stojí ta hra za to? 😀

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.