The Sims 3 Štýl 70., 80. a 90. rokov

CD obal k The Sims 3 Štýl 70., 80. a 90. rokov / Styl 70., 80. a 90. letKúpte svojim Simom módne nevyhnutnosti aj dekorácie, aby oni aj ich domy pôsobili v štýle minulých desaťročí. Dajte svojim Simom atraktívne oblečenie a najlepšie dekorácie z minulosti s kolekciou The Sims 3 Štýl 70., 80. a 90. rokov (oficiálne česky Styl 70., 80. a 90. let). Oblečte sa do košele so širokým golierom a zvonových nohavíc presne ako na diskotéku v 70. rokoch, nahoďte sako s náplecníkmi a visiace náušnice ako v rokoch ’80 alebo si oblečte pokrčenú flanelku, aby ste vyzerali drsne v štýle rokov ’90. Užívajte si každé nové oblečenie, účesy, fúzy, retro predmety a mnoho viac.

Vlastnosti
  • Móda príma osemdesiatok – napumpujte do reprobední poriadnu melódiu a nechajte na tanečnom parkete vyniknúť Simov aj ich oblečenie. K dispozícii sú najrôznejšie zvonové nohavice aj priliehavé dámske tričká s odhaleným chrbtom. Vaši Simovia tak budú môcť štýlovo preflámovať celú noc! Dekorácie: Poriadne to svojim Simom doma zariaďte – kúpte im konzolový stereosystém, minimalistický nábytok, strelenú diskoguľu a ešte oveľa viac. Zvládnete všetku tú parádu?
  • Móda báječných osemdesiatok – nahoďte návleky na nohy, trikot, čelenku a váš Sim je pripravený sa do toho poriadne obuť – samozrejme v telocvični! Akonáhle sa oblečie do naživo farebného obleku s náplecníkmi, môže začať šplhať po kariérnom rebríčku. Nech robí čokoľvek, báječné oblečenie z 80. rokov mu prinesie úspech. Dekorácie: Kúpte Simom radikálne plagáty, arkádové automaty a dokonalé elegantné zábavné systémy – a poriadne to roztočte na parkete.
  • Móda špinavých deväťdesiatok – či už sa vaši Simovia chcú pochváliť svoju averziou k móde v otrhaných džínsoch a navrstvených tričkách alebo v každodennom modeli so sukňou s asymetrickým spodným lemom, v každom prípade budú mať k dispozícii celú radu šialených rekvizít pre svoj módny výlet do 90. rokov. Dekorácie: Kúpte si zničený nábytok, ktorý vášmu domu dodá priemyslovokovový vzhľad. Ten dá všetkým jasne najavo, že vám na mienke spoločnosti nezáleží – aj keď to v skutočnosti nie je pravda.
  • Nové účesy a fúzy – doplňte retrospektívny kostým svojich Simov novými účesmi z dekády, ktorú majú najradšej. Na výber majú z disko štýlu 70. rokov, natupírovaných účesov rokov ’80, zaľahnutých vlasov v štýle grunge rokov ’90 a mnohých ďalších.
13 602x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.