The Sims 4 Prepychový večierok

Obal z The Sims 4 Prepychový večierokUsporiadajte luxusnú oslavu a doprajte svojim Simom trochu štýlu s kolekciou The Sims 4 Prepychový večierok.

Vaši Simovia objavujú štýl s The Sims 4 Prepychový večierok! Usporiadajte luxusnú párty s množstvom extravagantných dekorácií. Vylepšite šatník vašich Simov s oslnivými šatami a elegantným formálnym oblečením. A nezabudnite pripraviť dokonalý stredobod pozornosti každého večierku s celkom novým banketovým stolom, na ktorom môžete servírovať chutné jedlá pre vašich hostí.
 

► Vlastnosti

  • Oslavujte štýlovo a žite v luxuse. Usporiadajte najveľkolepejšiu párty v meste s kolekciou honosného nábytku a dekorácií. Pridajte zábavné a elegantné kúsky do domov vašich Simov a potom pozvite celé susedstvo, aby ste si spolu užili skvelé chvíle.
  • Zapôsobte oblečením. Od trblietavých flitrových šiat k lesklému trojdielnemu smokingu, vaši Simovia budú najlepšie oblečení na akomkoľvek formálnom večierku – alebo na akomkoľvek večierku, skutočne! Dotvorte ich očarujúci vzhľad s novými účesmi a doplnkami.
  • Nezabudnite na celkom nový banketový stôl. Pripravte nezabudnuteľnú hostinu pre vašich Simov, doplňte ju fontánou na drinky či jedlo – a áno, môže z nej byť aj čokoládová fontána.

► Obrázky

The Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierokThe Sims 4 Prepychový večierok

► Video

The Sims 4 Přepychový večírek Pozrite si nové oblečenie, stôl na občerstvenie, fontánku plnú chutí na videu z prvej kolekcie, v ktorom sa všední Simovia postupne premieňajú na luxusných „štramákov“ a ocitajú v párty miestnostiach s novými objektami.
Pozrieť »
9 942x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.