The Sims 4 Domáce kino

Obal z The Sims 4 Domáce kino

Pozerajte filmy s priateľmi v kolekcii The Sims 4 Domáce kino!

Prečo ísť von, keď môžete zostať doma, oddychovať a pozerať filmy? Pozvite kamarátov na filmový večer a užívajte si bezstarostnú pohodu s kolekciou The Sims 4 Domáce kino. Dajte si misku popcornu a zabávajte Simov filmom premietaným na novom projekčnom plátne. Domácu pohodu môžete ešte umocniť oblečením v bohémskom trendy štýle a pohodovými účesmi.

 

► Vlastnosti

  • A je tu, nové projekčné plátno! Dožičte svojmu domovu atmosféru kina s úplne novým projekčným plátnom. Pozrite si 10 nových filmov, zatiaľčo relaxujete na gauči, alebo sa zhromaždite vonku a sledujte film na čerstvom vzduchu.
  • Spojazdníte nový popcornovač. Čo by to bol za film bez pukancov? Doprajte svojim Simom kinovú klasiku – pukance s maslom, syrom, karamelom alebo sladkými polevami.
  • Oddychujte v bohémsky elegantnom oblečení. Len preto, že vaši Simovia nevystrčia päty z domu, neznamená, že nemôžu vyzerať skvelo. Oblečte Simov do šiat, ktoré sa dokonalé hodia na zábavu, oddych a nočné leňošenie.
  • Dostaňte sa do nálady. Oživte domov Simov novými farebnými dekoráciami a ozdobným osvetlením.

► Obrázky

The Sims 4 Domáce kinoThe Sims 4 Domáce kinoThe Sims 4 Domáce kinoThe Sims 4 Domáce kinoThe Sims 4 Domáce kinoThe Sims 4 Domáce kino

► Video

The Sims 4 Domáci kino Pssst, utíšte sa! Začína film… alebo práve trailer k 5. kolekcii The Sims 4 Domáce kino. Simovia po prvýkrát vyťahujú domáci popcornovač a pripravujú pukance, aby si ich mohli vychutnať pri novom filme na veľkom projekčnom plátne.
Pozrieť »
8 463x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.