The Sims 4 Strašidelné vecičky

Obal z The Sims 4 Strašidelné vecičky

Vyrezávajte parádne tekvice, pripravte sa na Strašidelný večierok a desivo úžasnú zábavu so štvrtou kolekciou The Sims 4 Strašidelné vecičky.

Vyzdobte to svojim Simom doma pomocou zábavne desivých dekorácií. Oblečte sa do nových kostýmov a nalíčením Simom vdýchnite nový desivý vzhľad. Vychutnajte si nový pultík na vyrezávanie tekvíc a zostrojte strašidelnú párty, ktorú bude každý milovať!

 

► Vlastnosti

  • Úplne nový pult na vyrezávanie tekvíc. Zapojte kreativitu a nechajte Simov premeniť tekvice na umenie. Duchovia Simov si môžu dať na hlavu tekvicu so zapálenou sviečkou! Ale pozor na zlomyseľných Simov, ktorí ich radšej rozdupú, než by ich obdivovali.
  • Úplne nová strašidelná miska na sladkosti. Príďte si po prekvapenie. Bude to maškrta alebo neplecha? Zistite, čo vaši Simovia nájdu, keď siahnu po tejto strašidelnej dekorácii.
  • Pozvite Simov na hrôzostrašnú párty. Použite desivé obrazy, žiariace náhrobky a svetlá v tvare duchov. Poobzerajte sa po tanieri so syrovými očnými buľvami a ostatných jedlých pochúťkach! Niekto bude obeťou žartíku! Kto to tak asi bude?
  • Vyhrajte sa s novými kostýmami a líčením. Sledujte ako sa Simovia zúčastňujú párty v rozkošných a strašidelných kostýmoch – všetko od morských pirátov po super lamy je dostupné pre Simov každého veku.

► Obrázky

The Sims 4 Strašidelné vecičkyThe Sims 4 Strašidelné vecičkyThe Sims 4 Strašidelné vecičkyThe Sims 4 Strašidelné vecičkyThe Sims 4 Strašidelné vecičkyThe Sims 4 Strašidelné vecičkyThe Sims 4 Strašidelné vecičkyThe Sims 4 Strašidelné vecičkyThe Sims 4 Strašidelné vecičkyThe Sims 4 Strašidelné vecičky

► Video

The Sims 4 Strašidelné věcičky Na strašidelnú kolekciu logicky aj strašidelný trailer! The Sims 4 Strašidelné vecičky prichádza s viac-menej halloweenskou tematikou, ktorá vystraší nejedného Sima. Vo videu môžete vidieť aj animácie 2 nových interktívnych objektov – misku na sladkosti a pult na vyrezávanie tekvíc.
Pozrieť »
5 849x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.