The Sims 3 Domáci maznáčikovia

CD obal k The Sims 3 Domáci maznáčikovia / Domácí mazlíčciVytvorte pomocou dodatku The Sims 3 Domáci maznáčikovia (oficiálne česky Domácí mazlíčci) pre svojich Simov dokonalých aj nedokonalých domácich miláčikov – napr. zúrivých strážnych psov, nezbedné mačiatka či oddané koníky – a rozhodujte o ich vzhľade a vlastnostiach. Vďaka množstvu nových aktivít a spoločenských interakcií teraz ovládate samotné zvieratká a zažívate svet z ich perspektívy. Urobte Simom a tiež ich miláčikom radosť a vezmite ich na exkluzívne miesto plné predmetov, ktoré nájdete iba v Limitovanej edícii. Pridajte Simom do domácnosti nového člena a objavujte nové spôsoby hrania sa so životom.

Vlastnosti
  • Viac maznáčikov znamená viac zábavy! Vytvorte si celú kopu jedinečných psov, mačiek a vôbec po prvýkrát tiež koní! Myslíte si, že váš Sim má na to, aby skrotil divokého koňa?
  • Staňte sa zvieratkom. Ovládajte priamo jednotlivé zvieratá, vystrájajte s nimi, behajte a skáčte. Staňte sa dokonalým priateľom Sima, alebo mu urobte poriadne huncútstvo!
  • Miláčikovia majú svoje vlastné vlastnosti! Osobnosti maznáčikov vašich Simov môžu byť prakticky akékoľvek: môžu byť inteligentní, odvážni, priateľskí alebo sa môžu báť vody, byť prchkí, prihlúpli, ale tiež dobrotiví, rýchli a obratní.
  • Miláčikovia sa môžu naučiť zručnostiam. Mačky a psy sa môžu naučiť loviť, psy sa dokážu naučiť hľadať špeciálne predmety do zbierky a aportovať, a kone majú možnosť naučiť sa pretekať a skákať.
  • Simovia môžu svojich maznáčikov venčiť! Vezmite Azora do parku, Micku do knižnice, alebo nasadnite na Grošáčka a zájdite si do novej jazdiarne.
Články

12.10.2011 | Report dojmov: Hrala som Domácich maznáčikov
26.09.2011 | Čo budú obsahovať Limitované edície?
29.08.2011 | Vlastnosti zvieracieho dodatku v bodoch

30 177x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.