The Sims 3 Vytvor vzor

Nástroj The Sims™ 3 Vytvor vzor (oficiálne česky Vytvoř vzor) je vysokovýkonný kreatívny nástroj, s pomocou ktorého môžu hráči tvoriť milióny vlastných vzorov a umiestňovať ich na predmety svojich Simov, čím im nielen prepožičia celkom nový vzhľad, ale tiež prehĺbi zážitok z hry. Túžia Simovia po novom kockovanom pyžame? Alebo snáď po nových reprezentatívnejších podlahách? Všetko, čo chcú, je teraz prakticky na dosah! Registrovaní hráči si v ňom ľahko navrhnú hocijaký vzor, aký im napadne, jednoduchý či zložitý, s využitím desiatok obrázkov v Knižnici nálepok alebo vrstvením a úpravami vlastných obrázkov, každopádne však presne taký, aký si jeho autor želá. Jediným obmedzením je hráčova kreativita. Akonáhle ste so svojím výtvorom spokojní, môžete ho ľahko umiestniť na zdieľanie do Výmeny na TheSims3.com.

Stiahnuť

Vlastnosti
  • Šablóny vzorov – Oficiálny editor vzorov pre hru The Sims 3 je ideálny, ľahko ovládateľný nástroj pre tvorbu vlastných vzorov a ich bezproblémové prenesenie do hry.
  • Vlastné úpravy prostredia Simov – Hráči môžu aplikovať novovytvorené vzory na nábytok, oblečenie, podlahy, steny a ďalšie predmety Simov.
  • Výkonný a jednoduchý – Tento výkonný, ale predsa na prácu veľmi jednoduchý nástroj je ideálny pre všetkých užívateľov, nech už ide o začiatočníkov alebo skúsených dizajnérov.
  • Kontrolný náhľad – Hráči si môžu prehľadávať svoje vzory v trojrozmernom náhľade jediným kliknutím a potom ich exportovať priamo do hry.
  • Zdieľanie! Fanúšikovia hry môžu zdieľať svoje vlastné vzory a sťahovať ďalšie od iných hráčov na Výmene The Sims 3.
Obrázky

The Sims 3 Vytvor vzorThe Sims 3 Vytvor vzorThe Sims 3 Vytvor vzorThe Sims 3 Vytvor vzor

19 525x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.