The Sims 3 Obludárium

CD obal k The Sims 3 Obludárium (Limitovaná edícia)Užívajte si v The Sims 3 Obludárium nadprirodzený život vo svete plnom kúziel, záhad a nepliech!

Vojdite do záhadného mesta Moonlight Falls, v ktorom sa za svitu mesiaca odohrávajú podivné veci. Vytvorte si nadprirodzené bytosti, ako sú vlkolaci, víly, čarodejnice a čarodejníci. Zošlite kúzla a miešajte elixíry, aby ste okúzlili alebo prekliali svojim Simom život. Dajte si pozor na zombíkov, upírov a ďalšie strašidelné prekvapenia, ktoré má pre vás svet nadprirodzena pripravené.

Vlastnosti
  • Hrajte za nadprirodzených Simov: Vytvárajte si čarodejnice, kúzelníkov, vlkolakov, zaujímavejších upírov a víly, pričom každý z týchto tvorov má vlastné čarovné schopnosti, vlastnosti a interakcie.
  • Preskúmajte mesto Moonlight Falls: Objavte všetky tajomstvá, ktoré na povrch vyplávajú za svitu splnu. Vydesí to vašich Simov, alebo len získajú väčšiu moc?
  • Zlepšujte svoje kúzelnícke schopnosti a podeľte sa o ne s ostatnými: Naučte sa zosielať kúzla a hľadajte vzácne ingrediencie do elixírov, aby ste mohli očarovať alebo prekliať životy svojich Simov. Svoje čarovné elixíry môžete poslať do hier svojich kamarátov, ktorí majú The Sims 3. Vaši Simíci sa tiež môžu zlepšovať v senzibilných zručnostiach a pustiť sa do kariéry veštca.
  • Hrajte sa s kúzelnými predmetmi: Preháňajte sa po aréne na vlastnej metle, zájdite si do cigánskej maringotky, alebo sa paráďte pred čarovným zrkadlom. Dokonca môžete prebudiť aj starú známu kostenú slúžku Kostilavú. S takou kopou kúzelných predmetov nikdy nebudete tušiť, čo sa stane.
  • Vyzdobte si dom v gotickom štýle: Vytvorte si tajnú miestnosť za posuvnou knižnicou a naplňte svoj dom novým strašidelným nábytkom.
  • Zombifikácia: Namiešajte si špeciálny elixír, ktorý pre vás vytvorí tackajúce sa príšery, ktoré majú chuť na mozgy. Zahryznite si do ostatných Simov a rozširujte tak svoju náklonnosť… a spúšť. Nemajte obavy, vždy môžete namiešať elixír, ktorý vášho Sima premení späť.
Články

13.08.2012 | Limitovaná edícia a ostatné exkluzívne obsahy
12.08.2012 | Predstavujeme víly a zombíkov

19 791x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.