The Sims 3 Záhradný žúr

CD obal k The Sims 3 Záhradný žúr

Úplne po prvýkrát si môžu vaši Simovia vychutnávať luxusné bývanie i vonku. Nezáleží na tom, či si zdobia svoju dokonalú terasu, leňošia vo vírivke, alebo pripravujú špičkový gril na úžasnú grilovaciu párty. Vaši Simovia si nové záhradné doplnky užijú rozhodne naplno. Dajte svojim Simom všetko, čo potrebujú – od víriviek, cez teleskop na pozorovanie hviezd, až po krby, ohniská, terárium s podstavcom a množstvo ďalších objektov – aby si mohli aj vonku žiť štýlovo a v pohodlí. Doprajte im The Sims™ 3 Záhradný žúr (oficiálne česky Zahradní mejdan)!

Vlastnosti
  • Vybudujte svojim Simom dokonalé vonkajšie prostredie pomocou štýlového nábytku, vonkajšej elektroniky a príjemných ohnísk a krbov.
  • Doprajte svojim Simom jedinečné potešenie, ktoré si môžu užiť v niekoľkých vírivkách s jedinečným dizajnom. Môžu len tak relaxovať s priateľmi, alebo si tiež užiť trochu romantiky so svojimi milými.
  • Rozpáľte to poriadne s novým záhradným grilom, ktorý sa stane nedeľnou súčasťou vašej vonkajšej kuchynky a pozdvihne vaše varenie na úplne novú úroveň.
  • Vyberajte si z dvoch nových štýlov. „Záhradná terasa“ prináša elegantne zváraný kovový nábytok a „Západ slnka na verande” zasa dodáva ten vôbec najlepší spôsob, akým si je možné vychutnať slnečné teplo.
  • Nahoďte Simom novú frizúru a oblečte ich do celej rady štýlového a stále ležérneho oblečenia, s ktorým prežijú skvelý preslnený deň, či teplý oddychový večer pod hviezdami.
18 527x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.