The Sims 3 Na plný plyn

CD obal k The Sims 3 Na plný plyn

Zaraďte rýchlosť a užite si jazdu s otvorenými oknami! Úplne po prvýkrát v minidatadiskoch The Sims™ 3 Na plný plyn ponúkne nové autá spolu s nábytkom, dekoračnými predmetmi a oblečením v štyroch možnostiach životného štýlu. Budú vaši Simovia stelesnením diablov rýchlostí? Alebo sa vydajú na výlet plný klasiky v luxusných kabrioletoch? Budú rebelmi v drzom „rockabilly“ štýle? Alebo ich zaujíma život intríg v zvodnom oblečení a s automobilom tajného agenta? Bezohľadu na ich životný štýl, s kolekciou The Sims™ 3 Na plný plyn Simovia zažijú jazdu svojho života!

 

Vlastnosti
  • Vezmite Simov na jazdu, po akej vždy túžili a podľa toho im priraďte zodpovedajúci štýl.
  • Vychutnajte si 4 úplne nové životné štýly pre vozidlá, nábytok a módu pretekársky, sprisahanecký, „rockabilly“ v retro-štýle 50. rokov a v znamení klasického luxusu.
  • Simovia si teraz môžu postaviť perfektnú garáž na parkovanie „nabúchaného“ športiaku, profesionálneho pretekárskeho špeciálu alebo dokonca motorky.
  • Zaobstarajte si pretekársky overal s logami sponzorov, neonový nápis na stenu, skrinku na trofeje, pracovné lavice, debny na náradie a mnoho mnoho ďalšieho!
Bonusové informácie

Medzi vašim Simom a autom sa bude vytvárať vzťah, ktorý môžete sledovať na paneli priateľov. Čím častejšie budete na danom aute jazdiť, tým viac sa vám tento vzťah s ním prehĺbi. Dokonca svojmu automobilu môžete neskôr pridať aj meno. V miestnosti na tvorbu Simov tiež pribudne nová charakterová črta Nadšenec áut, s ktorou môžete vytvárať meno autám ihneď a zároveň s nimi aj prehlbovať vzťahy rýchlejšie. „Rockabilly“ ako tiež nový štýl hudby môže takisto potešiť. Celkovo minidodatok pridáva až 60 nových položiek.

20 778x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.