The Sims 3 Moje mestečko

CD obal k The Sims 3 Moje mestečkoSpolu s novým vzrušujúcim obsahom, ktorý ešte nikdy nebol v žiadnej kolekcii, prináša kolekcia The Sims 3 Moje mestečko (oficiálne česky Moje městečko) nové podniky, ktoré dodajú celému mestu vašich Simov nový vzhľad i predmety vhodné do ich domovov. Postavte si novú štýlovú knižnicu, exkluzívnu a modernú posilňovňu, zábavné ihrisko alebo sa s radosťou pustite do špinavého prádla v novej práčovni. Kolekcia The Sims 3 Moje mestečko vám dodá nielen veľa nových dizajnérskych prvkov, ktoré môžete použiť v domovoch Simov, ale tiež niekoľko komunitných podnikov, ako je napríklad kaviareň Prvotriedny zákusok!

Vlastnosti
  • Nové oddychové miesta a pozemky – nové nádherné prechádzkové miesta a obecné pozemky (ako zeleninárstvo, prípravka pre predškolákov alebo kaviareň Prvotriedny zákusok), na ktoré môžete hneď zájsť, dodajú vášmu mestu odlišný vzhľad!
  • Fit a svieži – cvičte na nových špičkovo vybavených cvičebných náčiniach, a potom si vyperte všetku tú spotenú bielizeň pomocou novej ultramodernej súpravy práčok a sušičiek.
  • Čas na odpočinok – deti budú nadšené z nových preliezačiek, šmýkačiek a pieskoviska v Slnečnom bungalove, dospelí si zatiaľ budú môcť zahrať šach pri novej fontáne.
  • Čas na učenie alebo na príbehy – vynovte si knižnicu prostredníctvom množstva nových elegantných doplnkov, zariaďte si vlastnú študovňu, alebo si vytvorte pracovné priestory so špeciálnym sektorovým nábytkom.
  • Nové ležérne oblečenie a účesy – oblečenie na bežné prechádzky, zábavu s priateľmi alebo posilňovanie – je tu veľa nových štýlov, ktoré uspokoja módne potreby vašich Simov.
21 599x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.