The Sims 3 Ročné obdobia

CD obal k The Sims 3 Ročné obdobia / Roční období (Limitovaná edícia)Nechajte si Simov poplávať za horúceho letného dňa v oceáne, loviť jablká z misy medzi opadaným lístím, otestovať svoje snowboarderské zručnosti na rampe, alebo sa prejsť v daždi s farebným dáždnikom. Ročné obdobia privedú do života úplne nové aktivity, ako je futbal, a veľké festivaly jedinečné pre každé ročné obdobie. Môžete si vystáť frontu pre bozkávaciu búdku na jarnom festivale, alebo sa pozrieť, aké prekvapenia vás čakajú v strašidelnom dome. Oblečte sa podľa počasia do pršiplášťa alebo teplého oblečenia. Vďaka novému jedlu, dekoráciám a počasiu si budú môcť vaši Simovia užívať bohaté a neustále sa meniace ročné obdobia a hrať sa tak so životom ako nikdy predtým!

Vlastnosti
  • Doprajte svojim Simov nové príjemné aktivity v každom ročnom období: Vaši Simovia budú môcť budovať útulné iglú, vyrezávať si strašidelné tekvice, skákať zo skokanského mostíka i odpaľovať novú pyrotechniku. Vďaka tomu budú mať vaši Simovia v každom ročnom období stále čo robiť.
  • Pustite sa do zábavy s novými festivalmi, každé ročné obdobie má svoj: Simovia sa môžu guľovať na každoročnom zimnom festivale, nechať si pomaľovať tvár na letnom, roztočiť to na jarnej tancovačke, alebo na jeseň loviť jablká z misy.
  • Užívajte si radosti i strasti plynúce z meniaceho sa počasia: Nové efekty počasia a reakcie Simov na ne zachytávajú silu i krásu prírody! Simovia sa môžu opáliť, nechať sa zasiahnuť bleskom, alebo sa nachladiť.
  • Vyrazte von: Váš Sim sa teraz môže naučiť recept na tekvicový koláč alebo vyladiť svoj domov novým nábytkom a dekoráciami. Každé ročné obdobie vám teraz ponúka veľa nových predmetov. V lete môžete použiť opaľovaciu búdku a v zime si zase môžete vyzdobiť dom svetielkami a ďalšími dekoráciami.
  • Obliekajte sa podľa počasia: Oblečte svojich Simov do nových štýloch, ktoré sa hodia pre jednotlivé ročné obdobia. Napríklad tu máme teplé oblečenie, pršiplášte, dáždniky a strašidelné kostýmy.
  • Privítajme záhadných návštevníkov: Na oblohe môžete uvidieť nielen nové počasie! Spriateľte sa s mimozemskými návštevníkmi a použite ich UFO na únos susedov, útok na komunitný pozemok alebo cestu ku hviezdam.
Články

04.11.2012 | Exkluzívne: Testovali sme Ročné obdobia!
07.08.2012 | Vlastnosti limitovanej edície
03.08.2012 | Producent Ryan Vaughan odhaľuje prvé detaily o Ročných obdobiach

24 973x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.