The Sims 3 Študentský život

CD obal k The Sims 3 Študentský život Váš Sim si nájde nové spôsoby učenia od školských aktivít po špeciálny objekt svojho študijného odboru! The Sims 3 Študentský život nie je len o štúdiu. Môžete protestovať alebo trebárs flirtovať pri táboráku – aj mimo prednášok v študentskom spolku sa toho ešte máte veľa čo naučiť. S novými miestami, ako sú bowlingový klub alebo SimBurger, a novými aktivitami ako hranie džús-pongu a sprejovanie pouličných malieb, čaká vašich Simov niečo nezabudnuteľné!

Vlastnosti
  • Staňte sa úžasným študentom: Keď máte pre každý študijný odbor špeciálny objekt, hneď vás bude učenie baviť viac! Ako študent komunikácie budete môcť vysielať svoju vlastnú rádiovú šou a ako študent vedy si zasa zostavíte vlastného kostlivca. Vaši Simovia sa budú učiť aj pomimo školy pomocou školských aktivít, prednášok v študentskom spolku a chodenia do spoločnosti.
  • Pripravte sa na poriadny žúr: Učebnice a študijné skupiny sú síce neoddeliteľnou súčasťou študentského života, ale niekedy si Simovia jednoducho potrebujú aj trochu zaflámovať! Na univerzite sa môžete skvele baviť – od organizovania táboráku pri jazere až po džusovánie zo súdka na internáte.
  • Vytvárajte si konexie: Na vysokoškolskej pôde sú tri spoločenské skupiny: Mimoni, Rebelovia a Nadšení športovci. Ak sa do niektorej zo skupín pridáte, čakajú vás jedinečné výhody! Napríklad môžete nájsť vysnívanú prácu alebo extra vlastnosť.
  • Dajte priechod svojej vzdorovitosti: Simovia teraz môžu vyjadriť svoj ​​názor zorganizovaním protestu alebo účasťou na ňom. Tiež majú možnosť vytvárať pouličné maľby a grafiti a dokonca môžu podvádzať pri skúškach
  • Záleží na tom, čo urobíte: Na rozhodnutiach, ktoré vaši Simovia urobia na vysokej škole, v spoločenských skupinách a pri komunikácii s ostatnými, skutočne záleží, a navyše sa vzájomne ovplyvňujú. Rovnako ako v reálnom svete.
  • Užívajte si aj výhody, ktoré vám univerzita prinesie: Rýchlejšie sa dostaňte na vrchol svojej profesie vďaka častejšiemu povýšovaniu a vyššej nástupnej pozície, ktorá je určená pre absolventov univerzity. Keď sa váš Sim stane legendou vo svojej spoločenskej skupine, môže dokonca získať aj vysnívanú prácu znalca umenia, agenta športovcov alebo vývojárov videohier.
  • Preskúmajte celú vysokú školu i mesto: Hoďte strike na bowlingu, zaflirtujte si s baristom v kaviarni Propražená káva alebo si prelistujte komiksy v Keithových komiksoch. Čaká na vás úplne nové mesto a univerzita, ktoré môžete preskúmať.
20 446x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.