The Sims 3 Tropický raj

CD obal k The Sims 3 Tropický rajNa slnkom zaliatom pobreží a v krištáľovo čistej vode ostrovného raja čakajú Simov nové dobrodružstvá! Preskúmajú tropické ostrovy, alebo si založia vlastný päťhviezdičkový hotel? Tak či onak ich čakajú nezabudnuteľné zážitky, či dokonca v tomto utopickom raji nájdu nový domov. Simovia, ktorí majú radi more, si môžu zaobstarať a zariadiť vlastný hausbót, postaviť sa ku kormidlu a vyraziť si na plavbu medzi ostrovmi! Ak sa však cítia lepšie vo vode, môžu si nasadiť potápačské okuliare a šnorchel a preskúmať svet pod hladinou. Trebárs objavia potopený poklad alebo sa zoznámia s morskou pannou! Simovia sa môžu tešiť na vlastný tropický raj s novými hernými možnosťami na súši i na mori, ktoré ešte v sérii The Sims pre PC neboli nikdy k videniu.

Vlastnosti
  • Vyplávajte za dobrodružstvom: Posaďte Simov do vodného bicykla alebo motorového člna a vyrazte s nimi na more objavovať nové miesta a okolitý svet ako ešte nikdy predtým. Môžete sa plaviť okolo ostrovov alebo objaviť pre seba jeden úplne nejaký nový a doteraz ešte nezmapovaný! Skrátka – nie je to nič pre suchozemské krysy.
  • Postavte a prevádzkujte vlastný päťhviezdičkový hotel: Vytvorte letovisko plné tobogánov a stánkov s občerstvením vhodné pre rodinnú dovolenku, romantické hniezdočko lásky plné minimalistických chatok alebo hotel pre nezadaných s barmi pri bazéne, kde sa môžu Simovia zoznamovať a flirtovať. Dokonale všetko zariaďte, stanovte ceny a potom čakajte na cestovateľské recenzie, na základe ktorých zarábať príslušné množstvo simoleonov. Čím viac hviezdičiek hotel získa, tým bude medzi zákazníkmi obľúbenejší!
  • Na pláži to žije: Potápajte sa v oceáne a objavujte jeho tajomstvo. Zároveň pri tom svojich Simov naučíte zručnosti v šnorchlovaní a potápaní. Simovia môžu objaviť úplne nový ostrov alebo z dna mora vyzdvihnúť potopený poklad.
  • Všade dobre, na lodi najlepšie: Ak vaši Simovia milujú vodu alebo jednoducho len radi cestujú, mali by si zaobstarať hausbót. Hausbóty si môžete kompletne zariadiť a navyše s nimi môžete zakotviť vo všetkých otvorených prístavoch – ak vás teda začne nudiť výhľad, stačí zdvihnúť kotvu!
  • Nové možnosti stavania: Po novom môžu Simovia stavať domy na koloch, ktoré sú čiastočne na vode a čiastočne na súši. Postavte si hotel, zariaďte hausbót na cestovanie a prispôsobte ostrovný raj priamo na mieru svojim Simom.
23 991x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.