The Sims 4 Perfektné patio

Obal z The Sims 4 Perfektné patioKúpte si vírivku a vytvorte Simom báječný exteriér s kolekciou The Sims 4 Perfektné patio!

Vylákajte svojich Simov von s vírivkami, novým nábytkom, dekoráciami, účesmi a ďalšími vecami z The Sims 4 Perfektné patio. Zapáľte oheň v grile a prezlečte sa do niečoho neformálneho, aby ste mohli štýlovo relaxovať. Naservírujte chutné občerstvenie na novom záhradnom bare a odpočiňte si v upokojujúcich bublinkách vo vírivke – je v nej horúco, ale nie príliš.
 

► Vlastnosti

  • Relaxujte vo vírivke. Umiestnite vírivku na terasu domu vašich Simov! Nechajte bublinky, aby vás zbavili stresu, alebo sa čľapkajte s kamarátmi. Zruční Simovia môžu vírivku vylepšiť pridaním sterea a dokonca aj aromaterapie!
  • Schlaďte sa vonku pri bazéne. Vytvorte si sedenie pri bazéne pod holým nebom s množstvom štýlového nábytku a doplnkov. Rozpáľte to na novom grile a podávajte občerstvenie pri novom záhradnom bare.
  • Pohodlne sa oblečte a vyložte si nohy. Ukážte ostatným Simom ako skutočne relaxovať vonku vďaka množstvu neformálneho, pohodlného oblečenia, ktoré zahŕňa aj plavky a priliehavé kúsky. Vyšperkujte to s novými účesmi tak, že nikto nebude pochybovať o tom, kto vládne uvoľnenému štýlu.

► Obrázky

The Sims 4 Perfektné patioThe Sims 4 Perfektné patioThe Sims 4 Perfektné patioThe Sims 4 Perfektné patioThe Sims 4 Perfektné patioThe Sims 4 Perfektné patioThe Sims 4 Perfektné patio

► Video

The Sims 4 Perfektní patio Vidieť vírivku v 4. hernej sérii v plnej akcii stojí určite za to! Po prvýkrát v nej sedí 8 ľudí vrátane detí s úplne novými animáciami. Dennú a nočnú scenériu okolia dopĺňajú nové záhradné predmety. V závere si môžete na chvíľku všimnúť povestné „whoohoo“ vo vírivke.
Pozrieť »
7 004x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.