The Sims 4 Báječná kuchyňa

Obal z The Sims 4 Báječná kuchyňaNamiešajte si poriadnu porciu zábavy s úplne novým zmrzlinovačom a pretvorte kuchyňu svojich Simov s kolekciou The Sims 4 Báječná kuchyňa!

Pretvorte kuchyňu vašich Simov a dajte jej moderný vzhľad vďaka elegantným nerezovým spotrebičom a novému gurmánskemu kuchynskému nábytku. Objavte, aké prekvapivé nové príchute vytvoria vaši Simovia na novom prístroji na výrobu zmrzliny! Navyše vaši Simovia bude vďaka novému oblečeniu a účesom vyzerať dosť dobre na to aby sa najedli v novozariadenej kuchyni.

► Vlastnosti

  • Zabavte sa s novým zmrzlinovačom. Ja kričím, vy kričíte, že Simovia zbožňujú zmrzlinu a tento nový zmrzlinovač ju dokáže vyrobiť! Vezmite si kornútok a servírujte gelato, obyčajnú, alebo aj točenú zmrzlinu. Potom pridajte kúsky banánu, šľahačku, posýpku a čokoládovú polevu – mňam!
  • Dajte vašej kuchyni svieži nový vzhľad. Vytvorte gurmánsku kuchyňu s nerezovými spotrebičmi, skrinkami s matným sklom a ďalšími vecami. Takáto kuchyňa je hodná ktoréhokoľvek šéfkuchára, dokonca aj vtedy, ak váš Sim preferuje prípravu jedál v mikrovlnnej rúre.
  • Štýl-dosť-dobrý-na-jedenie. Vaši Simovia sú pripravení servírovať módu! Obnovte vzhľad vašich Simov s množstvom nových účesov a trendového ležérneho oblečenia.

► Obrázky

The Sims 4 Báječná kuchyňaThe Sims 4 Báječná kuchyňaThe Sims 4 Báječná kuchyňaThe Sims 4 Báječná kuchyňaThe Sims 4 Báječná kuchyňaThe Sims 4 Báječná kuchyňaThe Sims 4 Báječná kuchyňaThe Sims 4 Báječná kuchyňaThe Sims 4 Báječná kuchyňaThe Sims 4 Báječná kuchyňa

► Video

The Sims 4 Perfektní patio Štýlové kuchynské vychytávky nie sú jedinou vecou, ktorú vo videu uvidíte. Lákadlom tejto kolekcie je totiž nový interaktívny objekt – zmrzlinovač – pomocou ktorého si vytvoríte veľa druhov zaujímavých zmrzlín. So zmrzlinami tiež prichádzajú aj nové zábavné interakcie.
Pozrieť »
9 818x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.