The Sims 4 Detská izba

Obal z The Sims 4 Detská izba

Navrhnite a zosobnite detské izby, ktoré vdýchnu vašim Simom inšpiráciu s kolekciou The Sims 4 Detská izba.

Zbierajte a vymieňajte si karty s príšerkami, a potom ich prebuďte k životu v novom elektronickom hernom automate. Rozprávajte v bábkovom divadle príbehy, ktoré zabavia nielen kamarátov, ale aj celú rodinu. Oblečte Simov do detského módneho oblečenia, ktoré vyzdvihne ich jedinečný štýl.

 

► Vlastnosti

  • Skrášlite detské izby. Vytvorte Simom štýlové izbičky! Vdýchnite malým Simom inšpiráciu novým farebným nábytkom a dekoráciami, ktoré pripomínajú vesmírnych robotov alebo napríklad veselé kvetinové vzory.
  • Bojujte s príšerkami. Zbierajte a vymieňajte príšerkovské karty, na ktorých nájdete obľúbené čarovné stvorenia. Karty môžete v elektronickom hernom automate prebudiť k životu a vyzvať kamarátov k poriadne napínavému duelu.
  • Zahrajte predstavenie s bábkami. Vďaka úplne novému bábkovému divadlu a troche predstavivosti môžu Simovia rozprávať rozmanité príbehy, ktoré zabavia celú rodinu aj kamarátov.
  • Štýl na rozdávanie. Módne, ale napriek tomu hravé detské oblečenie a účesy, ktorými môžu Simovia ukázať svoj jedinečný štýl alebo posadnutosť novým detským idolom.

► Obrázky

The Sims 4 Detská izbaThe Sims 4 Detská izbaThe Sims 4 Detská izbaThe Sims 4 Detská izbaThe Sims 4 Detská izbaThe Sims 4 Detská izba

7 552x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.