The Sims 4 Bowlingový večer

Obal z The Sims 4 Bowlingový večer

Postavte si bowlingovú herňu a užite si so Simami nezabudnuteľný večer plný zábavy na bowlingových dráhach s kolekciou The Sims 4 Bowlingový večer.

Zahrajte si proti svojim kamarátom, vylepšujte si bowlingové zručnosti a naučte sa nové triky. Vylaďte si kolkáreň bowlingovými doplnkami a oblečte svojich Simov do nových štýlových šiat, v ktorých ľahko zostrelia všetky kolky.

 

► Vlastnosti

  • Postavte bowlingovú herňu. Vytvorte si pekné priestory s neónovým osvetlením, bowlingovými dekoráciami a dokonca aj s barom, kde sa Simovia medzi hrami môžu občerstviť. Ďalej ju doplňte retromoderným nábytkom, ktorý sa skvelo hodí do kolkárne alebo aj domov.
  • Zahrajte si so Simami bowling. Zagúľajte si na úplne novej bowlingovej dráhe. Každý začína v žľaboch, ale postupom času sa zlepšíte a naučíte sa predvádzať pôsobivé triky. Stlmte svetlá, zosilnite hudbu a doprajte si zážitok s mesačným bowlingom ako z iného sveta.
  • Nové ohromujúce oblečenie. Oblečte Simov do bowlingových retro košieľ a topánok alebo ich nahoďte do nového štýlového oblečenia a účesov.

► Obrázky

The Sims 4 Bowlingový večerThe Sims 4 Bowlingový večerThe Sims 4 Bowlingový večerThe Sims 4 Bowlingový večerThe Sims 4 Bowlingový večerThe Sims 4 Bowlingový večer

6 488x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.