The Sims 3 Luxusné bývanie

CD obal k The Sims 3 Luxusné bývanie
Vytvorte svojim Simom úžasné moderné a vzrušujúce bývanie!

Premeňte dom svojho Sima na elegantný a moderný apartmán pomocou kolekcie The Sims™ 3 Luxusné bývanie (oficiálne česky Luxusní bydlení). Zlepšite životný štýl vašich Simov prostredníctvom luxusného nábytku, špičkovej elektroniky a moderného oblečenia. S pomocou tohto balíčka doplňujúcich objektov v tematike luxusu získate aj ďalšie tri bonusové objekty navyše, pretože Simovia dovŕšili okrúhle výročie!

Vlastnosti
  • Dodajte spálňam, obývačkám, kúpeľniam a pracovniam vašich Simov elegantný, moderný a technológiami inšpirovaný vzhľad.
  • Vylepšte šatník vašich Simov odevom budúcnosti, dizajnérskymi kúskami a moderným oblečením.
  • Premeňte domy vašich Simov na špičkové priestory plné moderného nábytku, elektroniky a najnovších dizajnérskych kúskov.
  • Dajte svojim Simom vytúženú elektroniku vrátane moderných ultratenkých televízorov, herných systémov, prehrávačov a ďalších vecí.
  • Tento balíček obsahuje špeciálny *darček k 10. výročiu hry – tri vyhľadávané položky z hry The Sims a The Sims 2: posteľ v tvare srdca, elektrickú gitaru a akvárium.
23 189x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.