Kontakt

► Všeobecne GAMESIMS


Ak máte nejaké pripomienky, návrhy, technické problémy (so stránkami a pod.) alebo rôzne zaujímavé informácie, tipy či vlastné články, posielajte ich prosím na vyššie uvedenú e-mailovú adresu administrátora stránok. /Ignorujú sa všetky otázky týkajúce sa problémov z hier zasielané na tento kontakt./

Podobizeň Tomaka v The Sims 4

Tomak (vlastným menom Tomáš) je zakladateľ a administrátor stránok GAMESIMS.sk, ktoré vznikli 17. januára v roku 2005 ako blog. Neskôr stránka prešla na samostatnú HTML verziu a do terajšej vizuálnej automatizovanej podoby sa preniesla v roku 2010. Admin sa stará úplne o celý chod stránky – od dizajnu cez aktualizácie, redigovanie sekcií až po administráciu hlavnej stránky a fóra.

► Hry, fórum a projekty


Ak však máte problémy a otázky k hrám, píšte ich do poradní, ktoré nájdete vo fóre alebo na e-mailovú adresu Emerald (viac info). Podobne na tento e-mailový kontakt zasielajte aj e-maily, pokiaľ máte problémy a nejaké otázky ohľadom fóra (nefunkčný login, registrácia a i.) alebo Putovnej kroniky dúhovej nástenky.

Podobizeň Emerald v The Sims 4

Emerald (vlastným menom Ľubica) je Tomakova ľavá ruka, tiež úspešná prekladateľka a globálna moderátorka fóra. Zvykne pre vás do slovenčiny prekladať množstvo zaujímavých článkov, návodov a tiež sa významne podieľa na projekte putovnej kroniky. Ak potrebujete poradiť s hrou, máte problémy a otázky ohľadom fóra a komunitných záležitostí, tak ste určite na správnom mieste.

► Komunita a redakčná výpomoc


Totodile je skôr nezávislý predstaviteľ stránky s významným komunitným zadosťučinením sa i mimo GAMESIMS.sk. Občas vypomáha s novinkami aj u nás. Ak mu chcete čokoľvek zdeliť alebo napísať, vyššie nájdete jeho osobný e-mailový kontakt.

Podobizeň Tota v The Sims 4

Totodile7625 (vlastným menom Jakub) je najviac „komunitne” zameraná osoba našej redakcie. Okrem aktívneho zúčastňovania sa rôznych udalostí k The Sims v SR a ČR vrátane nakrúcaní niekoľkých dielov do komunitného programu The Sims Cast sa výrazne podieľa aj vlastnou tvorbou do hry The Sims 3 a The Sims 4. Vo fóre pôsobí hlavne ako herný poradca a tvorca návodov alebo vlastného obsahu.

♦♦♦

► Vedenie vo fóre

Poriadok vo fóre je pridelený nasledovne od najvyššej funkcie po najnižšiu:

 • Administrátor:
  • Tomak (všetky časti so zameraním na sekcie O fóre a webe, The Sims 3/4, TS3/TS4 Datadisky a iné dodatky + administrácia fóra)
 • Globálny moderátor:
  • Emerald (všetky časti so zameraním na sekcie TS3 Súťaže; TS2/TS3/TS4 Poradňa; TS3/TS4 Tipy, triky, návody; Zábava)
 • Moderátori:
  • Totodile7625 (celá časť TS3 a TS4 + SimCity)
  • Sašena (celá časť TS2)
  • Catqa (Voľná diskusia, Zábava)
22 349x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.