The Sims 3 Vytvorte si zvieratko

Stiahnite si demoverziu dodatku The Sims 3 Domáci maznáčikovia zadarmo a vytvorte si hocijakého psa, koňa a akúkoľvek mačku, akú si len dokážete predstaviť!

České logo nástroja Vytvořte si zvířatkoVytvorte svojim Simom dokonalých alebo nedokonalých miláčikov, ako sú psi-strážcovia, ničivé mačiatka alebo spoľahlivé koníky, a rozhodnite, ako budú vyzerať a akú budú mať osobnosť! Vyberať môžete z viac ako 100 plemien! Ak chcete úplne jedinečného maznáčika, môžete si vybrané plemeno upraviť úplne podľa seba. Následne s maznáčikom prejdite do plnej hry a zahrajte si zaňho!

Stiahnuť

Vlastnosti
  • Užívajte si zdarma demoverziu, ktorá je rozsiahla, ľahko hrateľná a ponúka veľa zábavy.
  • Vytvorte si celý rad jedinečných psov, mačiek a – úplne prvýkrát – tiež koní!
  • Prispôsobte si svojich maznáčikov! Od farby srsti až po farbu očí, značky na srsti a tvar tela – môžete si upraviť každučký detail vzhľadu vášho maznáčika.
  • Vyberte svojim zvieracím miláčikom osobnosť. Budú dobrodružní, inteligentní, plachí, odvážni, obratní alebo úplne iní?
  • Pochváľte sa svojimi maznáčikmi on-line. Prihláste sa na TheSims3.com, zájdite do kategórie Výmena a zdieľajte svoje výtvory so svetom (ak máte registrovanú ľubovoľnú The Sims 3 hru).

Obrázky

Ukážka z The Sims 3 Domáci maznáčikovia: Vytvorte si zvieratkoUkážka z The Sims 3 Domáci maznáčikovia: Vytvorte si zvieratkoUkážka z The Sims 3 Domáci maznáčikovia: Vytvorte si zvieratkoUkážka z The Sims 3 Domáci maznáčikovia: Vytvorte si zvieratkoUkážka z The Sims 3 Domáci maznáčikovia: Vytvorte si zvieratkoUkážka z The Sims 3 Domáci maznáčikovia: Vytvorte si zvieratkoUkážka z The Sims 3 Domáci maznáčikovia: Vytvorte si zvieratkoUkážka z The Sims 3 Domáci maznáčikovia: Vytvorte si zvieratko

14 552x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.