The Sims 3 Prepychové spálne

CD obal k The Sims 3 Prepychové spálne / Přepychové ložnice

Doma ste tam, kde sa doma cítite! Či už vaši Simovia relaxujú v bublinkovom kúpeli vo svojej luxusnej kúpeľni, odpočívajú vo svojej dokonale-zariadenej spálni alebo sa obliekli do nového prádla pre svoju drahú polovičku, kolekcia The Sims 3 Prepychové spálne (oficiálne česky Přepychové ložnice) prináša novú iskru do ich domáceho života! Štýlové spálňové komplety, nábytok do kúpeľní inšpirovaný kúpeľami, romantické prádlo a nové účesy – to všetko dopraje vašim Simom pohodlnú a štýlovú relaxáciu.

Vlastnosti
  • Vytvorte si dokonalú prepychovú spálňu s nebeskou posteľou a kreslom inšpirovaným 40. rokmi a mnohými ďalšími novými kusmi nábytku.
  • Pretvorte kúpeľňu svojich Simov pomocou súčasného nábytku, ktorý by sa hodil aj do kúpeľov. Čaká na vás napríklad bezchybná prepychová vaňa, ktorá je elegantná a zároveň štýlová.
  • Vylaďte detaily: pridajte vázy s kvetinami, sviečky alebo okvetné lístky – všetky tie maličkosti, ktoré pomôžu navodiť tú pravú atmosféru.
  • Oblečte sa do niečoho, v čom urobíte dojem. Nezáleží na tom, či váš Sim mieri na romantickú schôdzku alebo sa chystá celý večer relaxovať, nové prádlo vás rozhodne poteší.
  • Doplňte svoj ​​vzhľad bežným, a napriek tomu elegantným účesom, ktorý sa však stále hodí na relaxáciu.
19 575x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.