The Sims 4 Spoločná zábava

DVD obal z The Sims 4 Spoločná zábavaVytvorte svojim Simom kluby, stanovte pre nich pravidlá, klubový štýl a vytvorte miesta na klubové stretnutia v rozšírení The Sims 4 Spoločná zábava. Členovia sa pri klubových stretnutiach riadia pravidlami klubu bez ohľadu na to, ako by sa správali za normálnych okolností. Tiež sa môžete pridať k najrôznejším klubom s rôznorodými záujmami, identitou a štýlom, a zoznámiť sa pomocou nich s novými Simami. Vyrazte s partiou na tanečný večierok, tancujte o polnoci okolo vatry a ešte viac. Preskúmajte nový nádherný svet Windenburg, jeho krásne vyhliadky a vzrušujúce pamiatky!
 

► Vlastnosti

  • Založte si jedinečný klub. Stanovte pre neho pravidlá, vyberte si členov a upravte miesto, kde sa váš klub bude schádzať v The Sims 4 Spoločná zábava. Členovia klubu budú na stretnutiach dodržiavať pravidlá, čo vám dáva nové možnosti, ako si so Simami zahrať.
  • Vstúpte do klubov a zoznámte sa s novými Simami. Hľadáte novú módu medzi Ideálmi, alebo si radšej dáte niečo dobré pod zub s Pôžitkármi? Zaujímavých klubov je tu dosť. Pri hraní s klubmi si sprístupníte nové výhody, ako sú klubové pozdravy, vylepšenia zručností a ďalšie parádičky.
  • Vyrazte von a poriadne to rozbaľte. Zahrajte si s ostatnými Simami futbal, šípky a Nezobuďte lamu. Pritúľte sa k niekomu, na kom vám záleží pri ohnisku, alebo predveďte ohnivý tanec. Nakoniec skočte do bazéna poriadnu bombu z nového skokanského mostíka.
  • Ovládnite tanečný parket. Dajte svojmu večierku úplne nový šmrnc pomocou nových zručností tanec a DJ. Poriadne to rozhýbte pri pulte pre DJ-a. Potom skočte na parket a vyzvite niekoho na tanečný súboj.
  • Preskúmajte nový svet. Objavte v The Sims 4 Spoločná zábava nový nádherný svet Windenburg! Užite si popoludnie vo vonkajšej kaviarni, skočte sa osviežiť do miestnej krčmičky alebo preskúmajte záhadné staroveké ruiny.

► Články

13. 02. 2016 | Všetko o druhom rozšírení v bodoch

13 484x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.