The Sims 3 Vytvor svet

Vytvorte si vlastný svet pre The Sims 3!
Vyskúšajte si sami, aké to je stvoriť svet! S pomocou betaverzie nástroja The Sims™ 3 Vytvor svet (oficiálne česky Vytvoř svět) môžete zdieľať a vytvárať originálne svety podľa vlastného návrhu. Nástroj si môžete stiahnuť úplne zdarma a pracovať rovnako ako vývojári tímu The Sims 3, ktorí jeho prostredníctvom navrhujú prostredie a mestá do hry. Navrhnite a vybudujte svojim Simom úplne nový svet alebo začnite tvoriť v predpripravených šablónach krajiny Sunset Valley alebo Riverview. Otvorte ďalší priestor pre svoju kreativitu a zdieľajte vaše výtvory on-line na Výmene (The Exchange) stránkach TheSims3.com.

Stiahnuť
Manuál (v češtine)

Vlastnosti
  • Pre Simov navrhujte úplne nové svety – od tvaru terénu a ciest až po umiestnenie pozemkov a charakteristických stavieb, ako sú vodné veže alebo majáky.
  • Začnite budovať na zelenej lúke, alebo upravovať terény, na ktorých základe stojí Sunset Valley a Riverview.
  • Skúsenejší dizajnéri si do nástroja môžu importovať grafiku z Photoshopu alebo iných programov.
  • V betaverzii nástroja The Sims 3 Vytvor svet rozšírite svoje krajinárske a budovateľské možnosti o prvky z dodatku The Sims 3 Cestovná horúčka a predmety z The Sims 3 Store.
  • Svoje svety zdieľajte na Výmene stránok TheSims3.com.

The Sims 3 Vytvor svet

26 236x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.