The Sims 4 Únik do prírody

Obal z The Sims 4 Únik do prírodyVyrazte so Simami táboriť a preskúmajte v balíčku The Sims 4 Únik do prírody úplne nové miesto: Žulové Kaskády!

The Sims 4 Únik do prírody prináša nové miesta, veľa nových herných možností, predmetov, aktivít a v neposlednom rade tiež úplne novú zručnosť! Vonku v divočine čakajú na vašich Simov nové prekvapenia. Preskúmajte celkom novú destináciu Žulové Kaskády, kde vaši Simovia môžu táboriť, pri ohni si spievať pesničky a rozprávať strašidelné príbehy a užívať si množstvo ďalších nových aktivít!
 

► Vlastnosti

  • Preskúmajte novú destináciu Žulové Kaskády. Vaši Simovia môžu uniknúť zo svojich každodenných životov do po boroviciach voňajúceho vzduchu v Žulových Kaskádach. Ľahnite si na chrbát, aby ste preskúmali hviezdnu oblohu a nechali predstavivosť vašich Simov voľne sa vyblázniť, alebo sa pridajte k hre s podkovami a zabavte sa priateľskou súťažou. Prípadne preskúmajte, aké dobrodružstvo na vás čaká za černicovými kríkmi. Je tu celá masa vecí, ktorá sa dá robiť v Žulových Kaskádach!
  • Postavte si dokonalý tábor. Žiadne táborenie nie je kompletné bez príslušného vybavenia. Uistite sa, že vaši Simovia majú stan a nové turistické vybavenie. Doprajte vašim Simom opekané marshmallows a podeľte sa pri ohni o dobrodružné príbehy plné zvedavosti a strachu s ostatnými turistami.
  • Ako bylinkár vytvorte exotické elixíry. Pracujte na novej bylinkárskej zručnosti vášho Sima a vytvorte množstvo užitočných elixírov od repelentu proti hmyzu až po odvar, ktorý pomôže upokojiť napätých Simov. Táto nová zručnosť pomôže Simom identifikovať, ktoré z divých rastlín sú jedlé a ktoré jedovaté.

► Obrázky

The Sims 4 Únik do prírody / Únik do přírodyThe Sims 4 Únik do prírody / Únik do přírodyThe Sims 4 Únik do prírody / Únik do přírodyThe Sims 4 Únik do prírody / Únik do přírodyThe Sims 4 Únik do prírody / Únik do přírodyThe Sims 4 Únik do prírody / Únik do přírodyThe Sims 4 Únik do prírody / Únik do přírodyThe Sims 4 Únik do prírody / Únik do přírodyThe Sims 4 Únik do prírody / Únik do přírodyThe Sims 4 Únik do prírody / Únik do přírody

► Video

A ako to bude vyzerať v úplne prvom hernom balíčku k The Sims 4? Pozrite si v tomto traileri, ktorý vám odhalí (takmer) všetky zákutia nového sveta s názvom Žulové kaskády vrátane nových aktivít a herných možností.
Pozrieť »
11 200x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.