The Sims 3 Vytvoriť Sima

CD obal k The Sims 3 Vytvoriť SimaSamostatne fungujúci editor* postáv vyňatý zo základnej verzie hry The Sims 3, ktorý umožňuje vytvárať a upravovať unikátnych a rozmanitých Simov bez obmedzení. Editácia sa týka ako fyzických vlastností postavy a detailov tváre (tvary a proporcie očí, nosu, obočia atď.), tak účesu, obuvi, doplnkov a oblečenia. Navyše môžete určovať a kombinovať povahové vlastnosti Sima. Vytvorené postavy si môžete následne uložiť a použiť v základnej hre The Sims 3, alebo nahrať do služby Výmena a zdielať s komunitou hráčov.

* Nevyžaduje hru The Sims 3. Jedná sa iba o separovaný nástroj s miestnosťou na tvorbu Simov bez žiadnych iných inovácií.

Vlastnosti
  • Určte, akú bude mať váš Sim postavu – štíhlu, plnoštíhlu alebo to bude svalovec?
  • Zvoľte si tiež vzhľad jeho tváre, odtieň pleti, farbu vlasov a ich strih, tvar a farbu očí a nakoniec aj oblečenie a ďalšie doplnky.
  • Nezabudnite si vybrať z charakterových čŕt pre Sima tú pravú osobnosť – bude váš Sim diabol, romantik, paranoik alebo kleptoman? Či niečo iné?
  • Pripojte sa na internet a zdieľajte svoje výtvory s celým svetom. Alebo sťahujte iných Simov, nové oblečenie a mnoho ďalšieho.
18 966x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.