The Sims 3 Showtime

CD obal k The Sims 3 ShowtimePrežite so svojimi Simami príbeh o ceste z chudoby k rozprávkovému bohatstvu a buďte pritom v kontakte s priateľmi! Váš Sim bude vystupovať v najrôznejších podnikoch a postupom času sa z neho možno stane hviezda. Dodatok The Sims™ 3 Showtime prináša po prvýkrát v histórii celej série sociálne funkcie, medzi ktoré patrí aj SimPort – nová služba, vďaka ktorej môžete poslať Simov do hry vašich kamarátov! Tam môže váš Sim vystupovať v kamarátovom podniku priamo pred jeho Simami! S kamarátmi budete môcť aj chatovať a posielať im správy a screenshoty na stenu.

Vlastnosti
  • Simovia môžu prežívať svoj ​​sen ako speváci, akrobati, kúzelníci a DJ-ovia. Sledujte ich cestu ku sláve, ale aj neslávne momenty, kedy pohoria pri nepodarenom predstavení.
  • Úplne nové sociálne funkcie: chatujte s priateľmi, posielajte im príspevky na stenu, píšte aktualizácie stavov a vytvárajte si zoznamy priateľov.
  • Vďaka novej funkcii SimPort môžete poslať svojich Simov do kamarátovej hry. Rovnako tak môžu aj jeho Simovia prísť do vašej hry!
  • Vytvorte si vlastný zábavný podnik! Postavte okázalú koncertnú sieň, obrovský štadión alebo alternatívny hudobný klub. Kvalita vášho podniku a javisko ovplyvní výkony a kariéry vystupujúcich Simov.
  • Exkluzívny obsah Limitovanej edície: získajte bonusový podnik a javisko pre svojich Simov.
19 798x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.