The Sims 4 Hurá do práce!

DVD obal z The Sims 4 Hurá do práce!V rozšírení The Sims 4 Hurá do práce! máte na pracovisku rozhodujúce slovo vy! Aktívne ovládajte svojich Simov, kým sú v práci, a rozhodnite, či sa vydajú cestou veľkého povýšenia, alebo budú hrozbou pre okolitý pracovný kolektív! Zachraňujte veľké množstvo životov ako doktor, trýznite život susedom svojimi zlomyseľnými vynálezmi, ak sa rozhodnete pre vedeckú dráhu, alebo vyšetrujte zločiny a rozplietajte veľké prípady ako detektív. Ak radšej chcete byť sám sebe pánom, otvorte si vlastný obchod a staňte sa similionárom! Vy rozhodnete, na ktorú dráhu sa vaši Simovia vydajú.
 

► Vlastnosti

  • Staňte sa lekárom: Vašim druhým domovom bude nemocnica! Vyskúšajte si vzrušujúci život doktora na pohotovosti a zachraňujte životy. Len pozor, aby ste boli pri akýchkoľvek okolnostiach sústredení, predsa len liečite pacientov, rodíte deti a vykonávate chirurgické zákroky.
  • Staňte sa detektívom: Vašim druhým domovom bude policajná stanica! Nasaďte si svoj odznak a začnite riešiť zložité záhady. Aké tajomstvo dokážete odhaliť? Prehľadávajte miesta činov, vypočúvajte Simov, zatýkajte zločinca a snažte sa prepracovať z kadeta až na policajného šéfa.
  • Staňte sa vedcom: Vašim druhým domovom bude vedecké laboratórium! Využite svoje prvotriedne analytické myslenie k vytvoreniu bláznivých vynálezov. Dajte dohromady jedinečné exempláre, dovoľte vznikať diabolským stvoreniam a rozhodnite, či využijete svoje vynálezy na dobro alebo trýznenie ostatných Simov.
  • Založte si vlastný obchod: Vo svojom podniku ste vlastnými pánmi! Rozbehnite obchod, po ktorom ste vždy túžili. Otvorte si pekáreň, butik s oblečením, výtvarnú galériu, kníhkupectvá alebo niečo iné. Upravte každú jednotlivú stránku svojho obchodu v režime Stavba a sledujte, ako sa simoleony len tak sypú! Vyberajte si, čo budete predávať, veďte svojich zamestnancov a presviedčajte zákazníkov, aby u vás nakúpili.
  • Nové pracoviská: Zachraňujte životy v nemocnici, obviňujte zločincov na policajnej stanici, hľadajte mimozemský život vo vedeckom laboratóriu alebo si poklebeťte so zákazníkmi v jednom z vašich mnohých obchodov, ktoré ste otvorili!
  • Osvojte si nové zručnosti: Naučte sa nové zručnosti, ktoré pomôžu Simom vytvoriť v The Sims 4 ešte úžasnejšie veci. Urobte dokonalú fotku alebo upečte a vyzdobte chutnú lahôdku vďaka novým zručnostiam fotografovanie a pečenie. Vystavte svoje výtvory doma, alebo ich predajte za nejaký ten simoleon.
  • Zoznámte sa s mimozemšťanmi: Mimozemšťania pristáli! Odhaľte, ktorí Simovia nepochádzajú z tohto sveta, a objavte záhadnú mimozemskú dimenziu!

► Články

14. 03. 2015 | Prvé informácie o mimozemšťanoch
07. 03. 2015 | Rozhovory s producentmi rozšírenia The Sims 4 Hurá do práce!

15 111x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.