The Sims 4 Upíri

Obal z The Sims 4 Upíri

Premeňte svojich Simov na mocných upírov a žite večne na novom strašidelnom mieste v hernom balíčku The Sims 4 Upíri.

Vytvárajte si tých najrozmanitejších upírov pomocou úplne nových nástrojov v CAS a sprístupnite svojim Simom nové nadprirodzené schopnosti. Ukryte sa v temnom svete do Zabudnutej diery (Forgotten Hollow), postavte si tam brloh a venujte sa ostatným nesmrteľným bytostiam.

 

► Vlastnosti

  • Vytvárajte upírov. Vďaka úplne novým možnostiam nástroja Vytvoriť Sima si môžete vytvoriť simských upírov, ktorí budú očarujúci alebo desiví. Rozhodujte o tom, aké budú mať tesáky, dajte im záhadné žiarivé oči a upravte aj ich temnú formu, do ktorej sa premenia, keď sa naštvú alebo keď chcú vydesiť ostatných Simov.
  • Predveďte nadprirodzené schopnosti. Získajte desiatky jedinečných schopností, pomocou ktorých môžete ovládať myseľ ostatných Simov a vyvolávať spirituálnu energiu. Aby ste sa naučili nové schopnosti, budete si musieť vybrať aj nejakú tú slabinu. Silnejšie schopnosti získate vo veľkolepých dueloch, ktoré vám zvýšia spoločenské postavenie.
  • Ukryte sa do Forgotten Hollow. Tento temný a hmlistý svet je ako stvorený pre upírov, ktorí sa chcú trochu uvoľniť alebo pokecať medzi svojimi. Zájdite do opusteného panstva plného tajomstiev, získajte ingrediencie do nových hrozných receptov alebo sa sem nasťahujte a postavte si vlastný brloh.
  • Vychutnávajte si večný život. Užívajte si upírí život a rozhodnite sa, ako ho prežijete. Budete vysávať Simov, alebo si vystačíte s plazmovým ovocím? Budete zlí a začnete ostatným spôsobovať ťažkosti, alebo sa skôr pokúsite do spoločnosti zapadnúť a založíte upíriu rodinu? Nech sa už rozhodnete pre čokoľvek, dávajte si pozor na slnko a jedlo s cesnakom.

► Obrázky

The Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 UpíriThe Sims 4 Upíri

9 659x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.