The Sims 3 Filmové rekvizity

CD obal k The Sims 3 Filmové rekvizityPreneste všetok lesk a slávu Hollywoodu priamo do domovov svojich Simov pomocou kolekcie The Sims 3 Filmové rekvizity! Pripravte scénu pre ďalšie jedinečné príbehy pomocou tematickej výzdoby, nábytku a oblečenia, ktoré sú inšpirované kultovými filmovými žánrami. Rozprávajte príbehy maskovaných pomstiteľov, westernových kovbojov (a kovbojek) a nechajte sa inšpirovať k tvorbe výstredných hororov pomocou širokého spektra položiek od strašidelnej posteli pripomínajúcej kryptu po klasický stetson. Oblečte svojich Simov ako hviezdy filmového plátna a premeňte ich mestečko v meste celuloidových snov.

Vlastnosti
 • Komiksové trháky
  • Móda – Či už vytvárate maskovaného hrdinu alebo záludného zloducha, váš Sim bude vyzerať úžasne v rade priliehavých a štýlových kostýmov vrátane mocnej a tajomnej Lamy z Ligy spravodlivosti.
  • Výzdoba – Vytvorte brloh alebo tajnú skrýšu vhodnú pre maskovaného hrdinu alebo jeho úhlavného nepriateľa pomocou sôch, pamätných predmetov a ďalších položiek inšpirovaných najslávnejšími filmami o komiksových hrdinoch. Váš Sim môže dokonca používať aj novú sprchu v štýle telefónnej búdky, v ktorej si bude pripadať ako superhrdina s tajnou identitou.
 • Móda výpravných westernov:
  • Móda – Zdá sa, že je čas zohnať si nový vohoz. Vďaka zdobeným koženým chráničom na nohavice, dokonale priliehavým vestám a zdobeným šatám vo viktoriánskom štýle budú vaši Simovia vyzerať, ako keby práve vyšli zo zaprášenej westernovej krčmy.
  • Výzdoba – Vytvorte v domovoch vašich Simov atmosféru priateľského pohraničia, ktorá hovorí „Ránko, parťák.“ Starý nábytok ako drevený toaletný stolík a útulné hojdacie kreslo vnesie do sveta vašich Simov klasický westernový štýl.
 • Strašidelný štýl:
  • Móda – Vydeste susedov svojich Simov pomocou žartovne strašidelných kostýmov. Gotické oblečenie zahŕňa výber v hrôzostrašných farbách, napríklad v čiernej a krvavočervenej, s doplnkami, ako sú viditeľné stehy a veľa trhlín a dier, ktoré vám dodajú ten pravý vzhľad oživenej mŕtvoly.
  • Výzdoba – Vašich Simov čaká skutočná hrôza… v tom správnom štýle. Užijete si desivú zábavu pri zdobení domovov vašich Simov pomocou veselo hororovej výzdoby vrátane strašidelnej knižnice, dverí z pavučiny a baniek s tajomným obsahom.
 • Nové účesy, klobúky a prilby: Zavŕšte filmový vzhľad svojich Simov pomocou rady dych-berúcich pokrývok hlavy a účesov. Od okrídlenej hrdinskej helmy cez zložitý gotický účes až po prízračný závoj – vaši Simovia budú pripravení na detailný záber.
13 014x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.