The Sims 4 Záhrada za domom

Obal z The Sims 4 Záhrada za domom

Vytvorte svojim Simom pohodovú záhradu, kde sa môžu naplno baviť a trochu sa aj schladiť, s kolekciou The Sims 4 Záhrada za domom.

Predvádzajte tie najšialenejšie triky na záhradnej šmýkačke alebo si doprajte limonádu a len tak v pokoji odpočívajte. Zariaďte si záhradu novými farebnými predmetmi a oblečte svojich Simov do ležérneho oblečenia.

 

► Vlastnosti

  • Zábavné šmýkačky. Vaši Simovia sa môžu schladiť a poriadne vyblázniť na dvoch úplne nových vodných šmýkačkách. Predveďte svojmu obecenstvu najrôznejšie triky, napríklad jazdu skrz žraločiu čeľusť. Potom už len pridajte trochu mydla: s bublinami je totiž všetko lepšie!
  • Záhradné dekorácie vo vašom štýle. Kúpte svojim Simom dekoratívne osvetlenie alebo rastliny v kvetináčoch. Vytvorte im a ich hosťom báječné miesto plné pestrofarebného vonkajšieho nábytku. Nezabudnite ani na zvonkohru alebo kŕmidlo pre vtáky. Potom už oáze pokoja pre vašich Simov nebude chýbať vôbec nič.
  • Odpočinok v ležérnom štýle. Je najvyšší čas predviesť sa v novej hravej móde. Vašich Simov čakajú tiež rozkošné účesy, ktoré sa skvelo hodia pri cmulíkaniu ľadového čaju.

► Obrázky

The Sims 4 Záhrada za domomThe Sims 4 Záhrada za domomThe Sims 4 Záhrada za domomThe Sims 4 Záhrada za domomThe Sims 4 Záhrada za domomThe Sims 4 Záhrada za domomThe Sims 4 Záhrada za domom

5 405x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.