The Sims 4 Fitness

Obal z The Sims 4 Fitness

Dostaňte sa do formy a vyzerajte skvelo!

Doprajte svojim Simom aktívny životný štýl a zlepšite im kondíciu s kolekciou The Sims 4 Fitness. Vyzvite Simov, nech si zašplhajú na rotujúcej lezeckej stene, zbavia sa prebytočnej energie a vylepšia si fyzičku. Vyberajte z celej kolekcie módnych cvičebných outfitov a tiež to Simom doma zariaďte novými objektmi a dekoráciami inšpirovanými prírodou.

 

► Vlastnosti

  • Šplhajte na lezeckej stene. Zlepšite Simom atletiku a fyzičku šplhaním na úplne novej rotujúcej lezeckej stene. Plňte lezecké výzvy, pokúste sa dosiahnuť rekordné skóre a naučte sa pokročilú techniku, ktorá zapôsobí na divákov.
  • Naberte formu štýlovo. Oblečte Simov do atletickej módy, ktorá ich motivuje k dosiahnutiu cvičebných cieľov. Vyberte si z ponuky pestrofarebných horných aj dolných dielov, nasaďte si slúchadlá a vyrazte do posilky alebo si v nových úboroch vybehnite do mesta.
  • Vylaďte si domov. S dekoráciami a objektmi, ktoré pôsobia dojmom, že sú neustále v pohybe, vneste Simom do domovov prírodu. Postavte si priestrannú posilňovňu, kde môžete sledovať cvičebné videá alebo si vytvorte modernú kúpeľňu, kde sa môžete osviežiť po poriadnom cvičení.

► Obrázky

The Sims 4 FitnessThe Sims 4 FitnessThe Sims 4 FitnessThe Sims 4 FitnessThe Sims 4 FitnessThe Sims 4 FitnessThe Sims 4 Fitness

4 014x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.