The Sims 4 Psi a mačky

Obal z The Sims 4 Psi a mačkyŽivot je lepší so psami a mačkami! Vytvorte si najrôznejších psov a mačky, kúpte ich Simom domov a navždy tak zmeňte ich životy, alebo sa o maznáčikov Simov starajte v úlohe veterinára v rozšírení The Sims 4 Psi a mačky. Nový prepracovaný nástroj Vytvoriť maznáčika vám umožní upravovať vzhľad a správanie psov a mačiek, a navyše ich úplne po prvýkrát môžete obliecť aj do výrazných prestrojení! Títo úžasní celoživotní spoločníci úplne zmenia životy vašich Simov novými a zvláštnymi spôsobmi. Liečte zvieracie neduhy ako veterinári a prevádzkujte vlastnú kliniku v nádhernom prístavnom svete, kde vaši Simovia a aj ich maznáčikovia majú neustále čo objavovať.

► Vlastnosti

  • Vytvorte si psi a mačky. Pomocou prepracovaného nástroja Vytvoriť maznáčika vytvorte Simom dokonalých psov, mačky, šteniatka alebo mačiatka. Na výber máte z veľkej húfy plemien, ktorým môžete vdýchnuť jedinečnú osobnosť a priamo manipulovať s ich črtami. Ľahko im upravujte srsť jedinečnými vzormi a vytvorte si maznáčikov zo skutočného sveta, maznáčikov, o ktorých ste vždy snívali, alebo niečo ešte špeciálnejšie. Úplne po prvýkrát môžete ich vzhľad doladiť výraznými prestrojeniami a doplnkami.
  • Vytvárajte si puto so svojimi maznáčikmi. Užívajte si spoločnosť a zábavu, ktorú chlpatí maznáčikovia do života vašich Simov vnesú. Psi a mačky majú svoju vlastnú hlavu a na základe každodenných interakcií si so Simami vytvárajú špeciálne vzťahy. Vaši Simovia sa o maznáčikov môžu starať, trénovať ich a hrať s nimi hry, zatiaľ čo ich proťajšky prejavujú jedinečné a občas aj trochu zvláštne zvieracie správanie.
  • Staňte sa veterinárom a veďte vlastnú kliniku. Postavte si veterinárnu kliniku, najmite vhodný personál a vybudujte si kariéru najlepšieho zvieracieho doktora v meste. Budete rozhodovať o každodenných prevádzkových záležitostiach: od služieb, ktoré budete ponúkať, až po ich cenu. Vaši Simovia môžu maznáčikov diagnostikovať a liečiť. Ku slovu prídu naliehavé operácie aj likvidácie bĺch a ďalších neduh jednoduchými liekmi.
  • Preskúmajte Brindleton Bay. Preskúmajte pobrežie Brindleton Bay, čo je nový svet, kde sa vaši Simovia a ich maznáčikovia môžu usadiť a užívať si vonkajšie aktivity. Cvičte aportovanie na prístavných dokoch, vydajte sa na prechádzku k majáku, zájdite do parku a postavte si prekážkovú dráhu alebo sa oboznámte s miestnymi Simami, ktorí tiež milujú maznáčikov. Poobzerajte sa tiež po zatúlaných maznáčikoch, ktorých si vaši Simovia môžu prichýliť domov.
13 237x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.