The Sims 4 Batoľatá

Obal z The Sims 4 Batoľatá

Zahrajte sa na detskom ihrisku!

Doprajte svojim batoľatám nové spôsoby, akými môžu vyjadriť svoju osobnosť, zbaviť sa prebytočnej energie a nájsť si nových kamarátov s kolekciou The Sims 4 Batoľatá. Oblečte svojich malých Simíkov do rozkošného oblečenia a vytvorte im krásne účesy. Pomocou farebných dekorácií vytvorte vonkajšie ihrisko, kde sa batoľatá môžu kĺzať na šmýkačke, preliezať tunely a púšťať sa do loptových bitiek s kamarátmi.

 

► Vlastnosti

  • Oblečte ich do rozkošných kúskov. Ukážte osobnosť svojich batoliat prostredníctvom novej chlapčenskej aj dievčenskej módy a nových účesov. Na výber je celý rad horných aj spodných dielov a topánok, ktoré vám pomôžu ukázať jedinečný štýl. Oblečte ich do svojráznych úborov od tričiek s motýlími krídlami až po zvieracie mikinky a dúhové mokasíny.
  • Vrhnite sa do zábavy. Batoľatá sa môžu prebytočnej energie zbaviť na najrôznejších zábavných atrakciách na ihrisku. Malí Simovia sa s kamarátmi pustia do loptových bitiek, skĺznu sa na šmykľavke alebo sa zabavia vo farebných tuneloch. S trochou predstavivosti sa batoľatá môžu hrať na pirátov alebo astronautov, ktorí sa vydávajú na prieskum vesmíru.
  • Usporiadajte deťom hracie schôdzky. Postavte v miestnom parku alebo na záhrade dokonalé ihrisko a pozvite susedov aj s deťmi k spoločnej zábave! Batoľatá si môžu nájsť nových kamarátov a poriadne sa vyblázniť, zatiaľ čo rodičia zábavu riadia, rozprávajú príbehy a na grile pripravujú obľúbená detské jedlá.

► Obrázky

The Sims 4 BatoľatáThe Sims 4 BatoľatáThe Sims 4 Batoľatá
The Sims 4 BatoľatáThe Sims 4 Batoľatá

7 452x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.