Pomoc

Ak máte nejaké nezodpovedané otázky (resp. problémy) akéhokoľvek typu týkajúce sa hier The Sims 2, The Sims 3 a The Sims 4 vrátane dodatkov, radi vám pomôžeme. Môžete si vybrať spôsob, pomocou ktorého nám dáte vedieť, z nasledujúcich troch možností:

  1. Pomocou e-mailu, na ktorý sa vám bude čo najrýchlejšie snažiť odpovedať Emerald. Kontaktný email na ňu je emerald(at)gamesims.sk.
  2. Pomocou fóra v poradniach, kde je odozva častokrát rýchlejšia v porovnaní s e-mailovou formou, navyše k otázke budú mať prístup všetci užívatelia fóra (samozrejme vrátane Emerald), čo značí viac skúseností a reakcií. Podmienkou pre založenie vlastnej otázky je registrácia vo fóre, ktorá je však bezplatná.
    Poradňa pre The Sims 2
    Poradňa pre The Sims 3
    Poradňa pre The Sims 4
  3. Pomocou sociálnych sietí Facebook. Svoju otázku môžete vložiť priamo na nástenku alebo do súkromnej správy. Odpoveď na otázku v tomto prípade nemusí byť vždy rýchla.

Veríme, že vám naša pomoc bude dostačujúca.

Pozn.: Pokiaľ máte ďalšie otázky iného charakteru týkajúce sa najmä stránok GAMESIMS.sk, kontaktujte administrátora.

18 819x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.