The Sims 4

Český DVD obal k The Sims 4Namiesto Simov žijúcich od momentu k momentu s malou, resp. žiadnou pamäťou vám nová hra The Sims 4 predstavuje významné možnosti vyplývajúce z vašich rozhodnutí a práve tieto rozhodnutia môžu ovplyvniť budúcnosť. Rozhodnutia spojené so všetkým – od interakcií a objektov až po oblečenie a životné prostredie otvárajú celkom nové herné možnosti. Štýlový dom, koketná nálada a vzrušujúca oslava môžu viesť k večere pri sviečkach a intímnej noci medzi dvoma obdivuhodnými Simami. Počas hrania sa budú objavovať nové možnosti, ktoré budú vyplývať z vašich rozhodnutí, čo pridá na reálnosti a zmysle hre The Sims a tiež svetom, ktorý si vytvoríte.

Schopnosť Simov cítiť a vyjadrovať hlbšie a bohatšie emócie ponúka novú úroveň ponorenia sa do skúseností vašich Simov. Prostredníctvom výborných audio a video detailov sú emócie vašich Simov vyjadrené v spôsobe ich chôdze, reči a interakcií s okolitým svetom. Nové unikátne interakcie sa vám odomknú v závislosti od emocionálneho rozpoloženia vášho Sima. Môžete vytvoriť prostredie a objekty, ktoré majú vplyv na náladu Simov, a prostredníctvom interakcií medzi Simami, a tiež zlepšovaním ich schopností sa môžete hrať s každým aspektom vnútorného aj vonkajšieho života vášho Sima.

Svet Simov je navrhnutý na kreatívne experimentovanie. Experimentujte, aby ste zistili, aké druhy domov, ľudí a osobností môžete vytvoriť. Umelecky inšpirovaná izba a prislúchajúce oblečenie môže inšpirovať vášho Sima vo väčší záujem o umenie. Zistite, ako ďaleko viete posunúť vášho Sima tým, že ho vystavíte situáciám, vďaka ktorým spozná nový rozmer lásky, hnevu a zúfalstva a tiež mnoho iných nálad. Preskúmajte svet, ktorý vám dá kontrolu a možnosť posunúť vašu kreativitu a vašich Simov ďalej než doteraz.

► Vlastnosti

  • Noví Simovia: Vytvárajte a ovládajte inteligentnejších, rodinnejších a emočne bohatších Simov.
  • Inteligencia: Vaši Simovia sa pohybujú a správajú prirodzenejšie než kedykoľvek predtým – od vykonávania viacerých činnosti naraz (multitaskingu) po vyjadrovanie svojich emócií pomocou spôsobu ich chôdze. Vyberte si osobnosti Simov, ich aspiráciu a preskúmajte hĺbku ich životných cieľov cez myšlienky, spoločenské zručnosti, kariéry a spomienky.
  • Emočná hĺbka: Po prvýkrát Simovia cítia a vyjadrujú emócie. Môžu zažiť rozmanité pole a hĺbku emočných stavov, ktoré sú ovplyvňované inými Simami, akciami, udalosťami, spomienkami alebo dokonca aj oblečením a objektmi, ktoré im vyberiete. Emócie vám poskytnú viac spôsobov, možností a príležitostí, ako vytvárať ešte pestrejšie príbehy.
  • Nové kreatívne nástroje: Režim Vytvor Sima a Budovací režim sú silnejšie, intuitívnejšie a zábavnejšie než predtým. Dostávate slobodu vymodelovať Simov s dotykovou presnosťou. Bez námahy skonštruujete domov svojich snov s úplne novým budovacím módom o základných izbách.
  • Pulzujúce susedstvá: Vyberajte si z pomedzi brilantných a rozmanitých pozemkov na bývanie. Oslňujúce výhľady prinesú do domovov vašich Simov život.
  • Bohaté ocenenia: Získavajte nové objekty, prestrojenia a povahové vlastnosti zúčastňovaním sa udalostí, objavovaním zberateľských predmetov a odomykaním úspechov.
  • Zdieľajte svoje výtvory: Zdieľajte domácnosti vašich Simov s priateľmi a celou komunitou. Sťahujte komunitné výtvory a dodajte hre úplne nový vzhľad.
  • Špeciálne edície: Informácie o zberateľských, limitovaných a ostatných pripravovaných edíciách k The Sims 4 nájdete v tomto článku.
45 723x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.