The Sims 3 Diesel

CD obal k The Sims 3 DieselDodajte svojim Simom štýl a doprajte im úspešné bývanie s najnovším oblečením, doplnkami a nábytkom od Dieselu! Kolekcia The Sims 3 Diesel obsahuje najnovšiu módu a nábytok pre vašich Simov od jednej z najobľúbenejších módnych značiek na svete. Doplňte svojim Simom šatník špičkovým štýlom Diesel priamo od návrhárov. Oblečte svojich Simov do slávnych báječných kúskov od Dieselu, ktoré z neho urobili jasnú jednotku v denimovej móde. Premenu svojich Simov môžete dokončiť módnym zariadením ich domu – zoznámte sa s výrazným nábytkom Diesel. Kolekcia The Sims 3 Diesel dodá vašim Simom vzhľad a životný štýl, aký si vždy priali, bez ohľadu na to, v akom susedstve bývajú.

Vlastnosti
  • Oblečte sa tak, aby ste urobili dojem! Dajte povahe svojich Simov vyniknúť v žeravom štýle, ktorý k vám mieri priamo z prehliadkových mól Diesel. Oblečte Simov do štýlovej módy od Diesel so všetkými trendmi, ktoré túto sezónu poletia!
  • Buďte štýloví, prirodzení a sebaistí. Buďte drsní, tvrdí a moderní. Vylepšte štýl svojich Simov najnovšou pánskou a dámskou módou od Dieselu.
  • Vylaďte svojim Simom domy priemyselným nábytkom od Dieselu a dekoráciami z výstavných sál v Miláne, a vytvorte si tak dokonalý mestský loft.
  • Pripravte svoju ​​obývačku na večierok, naservírujte v jedálni jedlo hodné druhej schôdzky alebo trochu oživte spálňu nábytkom, ktorý odráža špičkový a sofistikovaný mestský štýl od Dieselu.
  • Vneste do domov svojich Simov trochu rock’n’rollu spolu s vyladeným denimovým štýlom pre tohtoročné leto.
12 885x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.