The Sims 4 Romantická záhrada

Obal z The Sims 4 Romantická záhrada

Vstúpte do prostredia bujných záhrad s kolekcou The Sims 4 Romantická záhrada!

Postavte Simom v kolekcii The Sims 4 Romantická záhrada sviežu viktoriánsku záhradu a pripravte sa na romantiku i trochu tajomna. Zájdite k studni tajných prianí, hoďte mincou a sledujte, či vašim Simom splní aj tie najtajnejšie túžby. Oblečte Simov do oblečenia s kvetinovými vzormi, ktoré sa budú perfektne hodiť na bláznenie pri fontáne.

 

► Vlastnosti

  • Postavte záhradu vo viktoriánskom štýle. Siahnite po úžasných kvetinách, machom pokrytých sochách a brečtanom omotaných oblúkoch a vytvorte romantické záhradné miestečko pre vašich Simov.
  • Objavte studňu prianí. Hoďte mincou a niečo si želajte. S trochou šťastia budú Simovia obmenení nekonečnou mladosťou, obrovským bohatstvom alebo dokonca láskou ich života. Ale buďte opatrní! Simovia možno nie vždy dostanú to, o čo si zaželali.
  • Zašpliechajte si vo fontáne. Toto okúzľujúce záhradné veľdielo je tiež skvelé miesto pre vychutnanie si spoločných chvíľ vašich Simov. Máte hravú náladu? Tak skočte do fontány a špliechajte navôkol, alebo pridajte mydlo a vytvorte bublinkovú atmosféru!
  • Nahoďte sa do kvetinových šiat. Pridajte dotyk kvetinovej zábavy do šatníka vašich Simov s romantickými módnymi kúskami a účesmi.

► Obrázky

The Sims 4 Romantická záhradaThe Sims 4 Romantická záhradaThe Sims 4 Romantická záhradaThe Sims 4 Romantická záhradaThe Sims 4 Romantická záhradaThe Sims 4 Romantická záhradaThe Sims 4 Romantická záhrada

► Video

The Sims 4 Domáci kino Vychutnajte si romanticky ladenú kolekciu v scénických záberoch, ktoré vás zavedú do ríše bujných záhrad a odhalia viac o 2 nových funkčných objektoch – studni prianí a fontány. (Ku kolekcii vyšlo aj jedno video na Instagrame a valentínske video.)
Pozrieť »
5 564x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.