The Sims 3 Do budúcnosti

CD obal k The Sims 3 Do budúcnosti / Do budoucnostiNažhavte časový portál a vyšlite svojich Simov niekam, kde rozhodne ešte nikdy neboli: do úplne nového sveta, ktorý sa nachádza v stovky rokov vzdialenej budúcnosti! Simovia sa tam môžu zoznámiť s technológiou budúcnosti a získať novú zručnosť Pokročilá technológia. Či už sa vaši Simovia preháňajú na vznášadlách alebo si poletujú s jetpackom, cestujú jednokoľajkou alebo tubusovým výťahom, skúšajú atraktívne futuristické účesy alebo módne kreácie, majú príležitosť preskúmať celý nový svet a poriadne si s ním zaexperimentovať. Vytvorte a upravte si vlastných Plumbotov v novom režime Vytvoriť Plumbota, a potom ich naprogramujte pomocou najrôznejších čipov s vlastnosťami, ktoré rozhodujú o ich správaní! Cestujte podľa chuti medzi súčasnosťou a budúcnosťou a sledujte, aký vplyv majú vaše činy v minulosti na budúcnosť, na váš odkaz, na potomkov a dokonca aj na spôsob života budúcich Simov!

Vlastnosti

  • Vezmite Simov do budúcnosti: Úplne po prvýkrát v sérii The Sims si môžete hrať so životom v budúcnosti! Naskočte do časového portálu a poprechádzajte sa spolu so svojimi Simami v úplne novom svete, ktorý sa nachádza v mnoho stoviek rokov vzdialenej budúcnosti a v ktorom môžete začať žiť úplne inak.
  • Experimentujte s technológiou budúcnosti: Sledujte, ako nové zábavné, transportné aj domáce technológie úplne menia spôsob, akým Simovia jedia, spia, cestujú, komunikujú a bavia sa. Vaši Simovia sa môžu naučiť s touto supermodernou technológiou pracovať, a potom si svoje vedomosti v podobe novej zručnosti Pokročilá technológia odniesť späť do súčasnosti, kde sa im budú naozaj hodiť!
  • Zmeňte budúcnosť: Všetko, čo Simovia urobia dnes, ovplyvňuje budúcnosť vrátane toho, čo po nich zostane. Vaši Simovia sa dokonca môžu v budúcnosti stretnúť so svojimi potomkami a v súčasnosti urobiť niečo, čo ich budúci život úplne zmení! Ako sa vaši Simovia s takou mocou vysporiadajú? Vytvoria výnimočne utopistickú spoločnosť alebo svet plný chaosu?
  • Rozprávajte nové príbehy tiež vďaka nástroju Vytvoriť PlumbotaVytvárajte a upravujte si Plumboty a nechajte ich, aby sa stali súčasťou domácnosti vašich Simov! Vyrobte pre nich jedinečné čipy s vlastnosťami, pomocou ktorých ich môžete preprogramovať. Každý Plumbot pojme až sedem čipov, takže sa môže správať naozaj nepredvídateľne. Čo sa asi tak stane, keď použijete čip Robopestúnka a zároveň čip Zlovestné obvody?
  • Postavte si dom ako vystrihnutý z budúcnosti alebo si ho kúpte: Doprajte Simom holografické televízie, maliarske stojany, kvetiny aj počítače a cestujte z poschodia do poschodia tubusovými výťahmi. Kúpte si automatické posuvné dvere, pokojné strešné záhrady a zatrávnené podlahy aj steny, aby ste si naozaj pripadali ako v budúcnosti. Každý si chce užívať bývanie ako z budúcnosti už dnes!
  • Hrajte sa s novým svetom zasadeným do mnoho stoviek rokov vzdialenej budúcnosti: Svištite si na jednokoľaji alebo hoďte na chrbát jetpack a trochu si polietajte s kamarátmi! Môžete si zájsť do mesta, kde na vás čaká úplne nové nákupné centrum s množstvom interaktívnych predajných stojanov s najnovšími technologickými vychytávkami alebo napríklad módnymi doplnkami. Dajte si nejakú syntetickou dobrotu, ktorú vám naservírujú Plumboti vo vonkajšej kaviarni. Choďte s dobou a začnite pracovať ako predajca Plumbotov alebo astronóm v hviezdnom observatóriu. Alebo to všetko nechajte ďaleko za sebou a vydajte sa preskúmať Veľkú pustatinu. Možno tam objavíte vzácne relikvie, alebo dokonca prídete na to, čo sa stalo s oceánom!
15 635x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.