Nový svet: The Sims 3 Midnight Hollow

V poslednej dobe sa to pri tituloch v rámci The Sims 3 hemží samými nadprirodzenými tematikami. Ak sa vám ešte nekrúti hlava z toho, ako sú Simovia stále viac a viac vzdialení od reality, tak mám pre vás možno stále dobrú správu: Totiž 26. septembra (září) tohto roku vychádza nový svet s nadprirodzeným motívom – The Sims 3 Midnight Hollow!

Na úvod by som poznamenal, že nové susedstvo, v ktorom nikdy nebude svietiť slnko, vyzerá celkom pôsobivo, je navyše inšpirované atmosférou zo Šikmej uličky známej z diel Harryho Pottera. No na druhej strane je to však z môjho pohľadu popri doterajších vydaných fantastických tituloch do hry už dobre známa obohraná pesnička a to nás navyše ešte tento rok čaká aj futuristický dodatok The Sims 3 Do budúcnosti.

Nový svet Midnight Hollow bude dostupný už na konci septembra jedine v The Sims 3 Obchode a to hneď v dvoch verziách – štandardnej a zlatej. Zároveň tiež bude obsahovať kolekciu Vychytralý prodejce už v cene. Viac informácií sa už dozviete na oficiálnych stránkach v príslušnej kategórii alebo aj z oficiálneho blogu.

Živé vysielanie: Potvrdené 2 nové tituly k TS3!

Tak sme sa konečne dočkali ďalšieho živého vysielania, v ktorom sme sa opäť dozvedeli novinky zo sveta Simov. Po tom, čo bolo vysielanie pred dvoma týždňami odložené, sme všetci v tom dnešnom čakali poriadne množstvo noviniek. Sami však posúďte, či sa hlavne tie o novej sérii The Sims 4 vôbec novinkami dajú nazvať.

Vysielaním nás tak ako predtým sprevádzal producent Ryan Vaughan, ktorý si do štúdia pozval hneď niekoľko hostí. Ako prvý bol exkluzívne predstavený nový, v poradí už 11. dodatok s názvom The Sims 3 Into The Future, resp. česky The Sims 3 Do budoucnosti (ďalej už len Do budúcnosti), ktorý bol odprezentovaný prostredníctvom celkom nového traileru (viď v celej správe) a tiež žiaľ nefunkčnej demo verzie.

Viac po kliknutí

The Sims Cast: 39. diel

Vyšiel už 39. diel komunitného programu The Sims Cast. V ňom je tentokrát bližšie predstavený pripravovaný dodatok The Sims 3 Tropický raj a nový zaujímavý prémiový objekt Kurník z obchodu Store.

The Sims 3 Store: Kino Krystal

The Sims 3 StoreV obchode The Sims 3 sa objavila veľmi zaujímavá sada, prichádzajúca práve s jedným špeciálnym komunitným pozemkom. Ide o kino. Ale nie o kino, ktoré poznáme z hry. Do tohto kina môžete vojsť spoločne so Simom, kúpiť si lístok a spoločne si užívať film.

Súprava obsahuje tiež dva prémiové objekty a momentálne si ju môžete stiahnuť za 1 700 SimPointov v Obchode The Sims 3.

Pri rozhodovaní, či si sadu zakúpiť alebo nie, by vám mohla byť užitočná menšia video ukážka:

Potvrdené nové susedstvo: Aurora Skies

21. februára 2013 vychádza v obchode Store na TheSims3.com nový svet s oficiálnym názvom The Sims 3 Aurora Skies. Zaujímavosťou tohto nového susedstva je podľa slov tvorcov hlavne obloha polárnej žiary, ktorá mení farby. Čím viac oblakov na oblohe nájdete, tým lepšie uvidíte akési severné svetlá. V susedstve takisto nájdete geotermálne jazero, ktorej paru si ihneď všimnete. Popri okrajoch vodopádoch si Simovia spolu s vami užijú nádherný výhľad na okolie.

The Sims 3 Aurora SkiesThe Sims 3 Aurora SkiesThe Sims 3 Aurora SkiesThe Sims 3 Aurora Skies

Objavte dych-berúce výhľady a krásnu nedotknutú prírodu, ktorá na vás čaká v The Sims 3 Aurora Skies! Toto malebné mesto na pobreží prináša to najlepšie, čo si môžete želať pre harmonické bývanie: dostatočne priestranné pozemky v priateľskej a ekologicky zmýšľajúcej komunite, majestátne vodopády, ktoré končia v geotermálnom jazere, aj teplovzdušné balóny, ktorými budete brázdiť pestrofarebnú nočnú oblohu. Je to jedinečné útočisko pre Simov, ktorí túžia po zmene, hľadajú sami seba alebo trochu pokoja.

The Sims Cast: 34. diel

Ak ste čakali na sľúbený rozhovor s Tomakom, musím vás sklamať, pretože ten bude zverejnený až v 35. vydaní Sims Castu. No aj napriek tomu sa vám oplatí pozrieť si tento diel, pretože sa dozviete kopu zaujímavých noviniek o pripravovanom dodatku The Sims 3 Študentský život, ktorý obohatí život našich Simov o pobyt na univerzite plný divokých večierkov, zábavy, no žiaľ aj učenia sa. Pár už známych informácií sa dozviete aj o v podarí 10. dodatku The Sims 3 Tropický raj, ktorý by mal vyjsť tesne pred letnými prázdninami.

The Sims Cast: 33. diel

Vianoce sa nám už skončili, no s dodatkom Ročné obdobia si ich Simovia môžu užívať každý deň! A preto je tu znovu prístupná sada vianočných objektov v Obchode The Sims 3 zadarmo! Tento diel Sims Castu vám tiež odhalí kolekciu oblečenia 55DSL a nakoniec samozrejme novú súťaž.

The Sims Cast: 31. diel

V 31. dieli komunitného programu The Sims Cast sa vám predstavia 2 noví moderátori. Tí vám bližšie odhalia nové dojmy komunity z dodatku Ročné obdobia, novinky v The Sims 3 obchode a nové chystané akcie spolu so súťažami.

Monte Vista: Chat s producentmi + obrázky

27. novembra sa uskutoční live chat s producentmi novochystaného mestečka Monte Vista, ktoré už 6. decembra dorazí do Store a 8. decembra aj do obchodov vo fyzickej kópii. Počas tohto chatu budete mať šancu dať producentkám Lise a Sarah otázky, ktoré vás ohľadom nového susedstva zaujímajú. A tu sú už prvé foto-ukážky z neho:

The Sims 3 Monte VistaThe Sims 3 Monte VistaThe Sims 3 Monte VistaThe Sims 3 Monte Vista

Živý chat: Horúce novinky, ohlásené nové projekty!

Ak ste zmeškali oficiálny chat, ktorý sa konal iba včera, práve teraz vám z neho prinášame kompletný súhrn horúcich informácií a noviniek! Producenti hier bližšie porozprávali o dodatku The Sims 3 Ročné obdobia, prezradili nám z neho niekoľko skvelých noviniek, takisto oznámili vývoj nového minidodatku The Sims 3 7­0s, 80s & 90s Stuff Pack, susedstva Monte Vista, virtuálneho magazínu a možno že aj nepriamo naznačili tému pre 9. dodatok!

The Sims 3 Ročné obdobia - UFOThe Sims 3 Ročné obdobia - Kameň počasiaUkážka nového susedstva Monte VistaLogo novej kolekcie The Sims 3 70s, 80s & 90s Stuff Pack

Ako prvá bola v rámci prezentácie zodpovedaná otázka, či bude počasie aj v iných mestách. Keďže to mnohým fanúšikom stále vŕtalo v hlave, tvorcovia hry sa možno aj preto rozhodli odprezentovať počasie v prostredí susedstva Moonlight Falls, ktoré je súčasťou dodatku The Sims 3 Obludárium. Mestečko ponorené do hustej jesennej hmly vyzeralo ešte strašidelnejšie, než ho poznáme, a to bol iba začiatok celej prezentácie.

» Celý článok «

Viac po kliknutí

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.