Lietajúci dom a iné úžasné výtvory hráčov na stiahnutie zdarma!

Stavanie domov v The Sims 4 je spomedzi všetkých herných sérií najrevolučnejšie. V Galérii The Sims 4 môžeme nájsť kopec úžasných výtvorov od rôznych kreatívcov, ktorí ich voľne sprístupnili pre všetkých hráčov. Pozrite si teraz TOP toho najlepšieho z domov, aké boli doposiaľ vytvorené. Niektorí fanatici dokonca dokázali vytvoriť lietajúci dom, lesný dom škriatov, zábavné parky alebo domy v tvare zvierat.

The Sims 4 Galéria: Flying Dream HomeThe Sims 4 Galéria: Mega MouserThe Sims 4 Galéria: For Children 2The Sims 4 Galéria: Butterfly EffectThe Sims 4 Galéria: Mount Gnome-MoreThe Sims 4 Galéria: The Gnome's TreehouseThe Sims 4 Galéria: Step It UpThe Sims 4 Galéria: Family Fun Water ParkThe Sims 4 Galéria: Colorful DreamThe Sims 4 Galéria: Future Retro

DOWNLOAD: Flying Dream House, Mega Mouser, For Children 2, Butterfly Effect, Mount Gnome-More, The Gnome’s Treehouse, Step It Up, Family Water Park, Colorful Dream, Future Retro

Ďalšie tipy: Pozrite si tiež prvé zaujímavé hráčske výtvory z balíčka The Sims 4 Návšteva v kúpeľoch alebo si prečítajte článok s tipmi na tvorbu vlastných kúpeľov.

Súhrn toho najlepšieho alebo čo iné napísať…

Dlhšie som uvažoval, ako by som najlepšie vedel zaplniť priestor pre najbližšiu novinku, keďže ohľadom sveta Simov sa momentálne nič prevratne nedeje. Možno že prevratným bude to, ak ju zaplním mnohými krátkymi tipmi, či súhrnmi so zaujímavosťami o The Sims všeobecne, ktoré nedávno zaujali mňa a možno teraz zaujmú aj vás. Nezabudnite si tiež novinku rozkliknúť, čaká vás tam ešte jedno milé video.

 • Začal by som asi najprv článkami na TheSims.com, ktoré písali o tom, ako najlepšie zostrojiť večierok pre smotánku v prvej kolekcii The Sims 4 Prepychový večierok a tiež o tipoch pri stavaní suterénov. Zaujať vás môže napr. nápad podzemnej záhrady.
 • Asociácia ESA pred pár dňami zverejnila súpis faktov z predošlého roka, kde okrem iného vyzdvihuje aj rebríček najlepšie predávaných hier roku 2014, na ktorého špici je – hádajte – predsa The Sims 4.
 • Už koncom júla tohto roku vychádza nový Windows 10 a mnohých fanúšikov hry The Sims 4 teraz straší otázka, či s ním hra bude kompatibilná. Kolegovia zo SimsVIP však dostali oficiálne potvrdenie od EA, že The Sims 4 bude kompatibilná s Windowsom 10.
 • Začali sa objavovať prvé špekulácie o Store pri hre The Sims 4, teda o obchode známom už z The Sims 3, v ktorom si stále môžete nakupovať rôzne zaujímavé vecičky do 3. hernej série za nemalé čiastky peňazí cez tzv. simbody. Zatiaľ ešte nie je známe oficiálne stanovisko od EA a či sa vôbec s niečím takým do budúcnosti plánuje.
 • Zaujala ma tiež zákazka od spoločnosti EA, ktorá dala vyhotoviť istému grafikovi umelecké obrázky na tému Dotyk Boha v The Sims 4. A tu je vcelku impozantný výsledok:
  Dotyk Boha v The Sims 4Dotyk Boha v The Sims 4

Viac po kliknutí

Zaujímavé tipy na články a vianočný obsah do hry

Zozbieral som pár odkazov na články so zaujímavými tipmi a návodmi do hry The Sims 4. Týkajú sa hlavne bazénovej tematiky ako novinky do hry, ale takisto vám aj ponúknu nejaké návody či kroky na varenie alebo rýchle získanie dobrej nálady Sima:

Takisto sa už blížia Vianoce a zajtra je už dokonca Mikuláša, tak som vám zozbieral aj pár zaujímavých odkazov na neoficiálny obsah s vianočným motívom, pomocou ktorého môžete domovy Simov a aj samotných Simov sviatočne skrášliť (odporúčam hlavne vianočnú sadu so stromčekom a mikulášske čapice):

The Sims 4: Vianočný set

Inšpirácie na bazény v The Sims 4

Staviate už naplno bazény v The Sims 4, no máte stále málo inšpirácií? Možno vám pomôže niekoľko zaujímavých tipov od Originu, pomocou ktorých vytvoríte tieto nielen exteriérové, ale aj interiérové senzácie:

The Sims 4 BazényThe Sims 4 BazényThe Sims 4 BazényThe Sims 4 Bazény

Mimochodom, ak ste ešte nezabudli, tak na december je pripravená ďalšia herná aktualizácia zdarma, v ktorej pribudne niekoľko nových kariér s odmenami. SimGuruRyan už potvrdil niektoré z nich – kariéru podnikania (business) a športu (athletic).

Modifikácie do hry The Sims 4

Po vydaní hry The Sims 4 sa to už na internete v súčasnosti hemží rôznymi neoficiálnymi vecičkami do hry vytvorenými väčšinou fanúšikmi na voľné stiahnutie (tvorcovia hru zámerne navrhli tak, aby bola vcelku jednoducho modifikovateľná). Mnohé výtvory sú veľmi užitočné a zábavné. Okrem vlastného obsahu ako vlasy, oblečenie a objekty, totiž nájdete aj niekoľko zaujímavých herných modifikácií alebo v skratke „mody”. Typickým očakávaným bol ten na odstránenie cenzúry, no poďme si teraz posvietiť aj na ďalšie odporúčané:

 • No Mosaic / Censor Mod – už spomínaný mod na odstránenie cenzúry Simov, ktorá sa zobrazuje pri používaní sprchy, záchodu a podobných intímnejších záležitostiach;
 • BuildBuyMode Unlocker – mod odomkne všetky zamknuté položky v režime Stavba/Nákup;
 • No Blur In The Distance (DoF) – pozadie sa v diaľkách nebude rozmazávať;
 • No Intro – odstráni logo EA a hry pred vstupom do hlavného menu, čim sa do neho dostanete rýchlejšie;
 • Body Hair – ak vám v hre chýba telesné ochlpenie, pomôže vám možno táto sada ochlpení, ktorú nájdete pod kategóriou s tetovaním;
 • Indoor Lights Brighter – v interiéroch hry The Sims 4 je v noci akosi príliš tmavo, na to by vám mohol dobre poslúžiť tento mod, ktorý umožňuje ľubovoľne zvyšovať a znižovať intenzitu svetiel v dome;
 • Improved Lightning – v porovnaní s predchádzajúcim modom tento zvyšuje všeobecne dennú svetelnosť v interiéroch a exteriéroch, keďže hlavne interiéry sú cez deň naozaj trochu temné i s veľkým počtom okien;
 • Teen Pregnancy/Marriage/Romance – umožní tínedžerom tehotenstvo, svadbu a romantické interakcie;
 • ‚Move Objects On‘ Mod – tento mod umožní položenie objektov na miesta, kde sa to inak nedá (aj cez seba), čiastočne nahrádza cheat, ktorý v hre dočasne chýba/nefunguje a bude čoskoro opravený.

Po stiahnutí týchto neoficiálnych downloadov do hry súbory rozbaľte a ich obsah vložte do nasledujúceho priečinku: Dokumenty\Electronic Arts\The Sims 4\Mods\.

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.